روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کوالکام از عرضه گوشی‌هایی با دوربین‌های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی می‌گوید از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کوالکام از عرضه گوشی‌هایی با دوربین‌های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی می‌گوید

طبق اعلام کوالکام طی سال ۲۰۱۹ باید منتظر گوشی هایی با دوربین های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی باشیم. در حال حاضر چیپست های اسنپدارگون (۶۶۰، ۶۷۰، ۶۷۵، ۷۱۰، ۸۴۵، ۸۵۵) از دوربین های تا ۱۹۲ مگاپیکسلی پشتیبانی خواهند کرد. البته ویژگی هایی نظیر کاهش نویز ...

The post کوالکام از عرضه گوشی هایی با دوربین های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی می گوید appeared first on دیجیاتو.

طبق اعلام کوالکام طی سال ۲۰۱۹ باید منتظر گوشی هایی با دوربین های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی باشیم.در حال حاضر چیپست های اسنپدارگون (۶۶۰، ۶۷۰، ۶۷۵، ۷۱۰، ۸۴۵، ۸۵۵) از دوربین های تا ۱۹۲ مگاپیکسلی پشتیبانی خواهند کرد. البته ویژگی هایی نظیر کاهش نویز و تاخیر شارتر روی آن ها فعال نیست. در نتیجه گوشی هایی که به چیپست های ذکر شده مجهز شده اند نمی توانند همزمان تعداد زیادی تصویر را ثبت کرده و آن ها را به یک تصویر تبدیل کنند.گوشی های ۴۸ مگاپیکسلی فعلی ۴ تصویر ۱۲ مگاپیکسلی را ترکیب می کنند تا به نتیجه ۴۸ مگاپیکسلی برسند. در آینده ای نزدیک این امکان فراهم خواهد شد که گوشی هایی با دوربین ۶۴ مگاپیکسل، با ترکیب عکس های ۱۶ مگاپیکسلی تصویر نهایی خود را بسازند.البته این قضیه مخالف مسیری است که گوشی هایی نظیر گلکسی اس 10 و آیفون XS در حال طی کردن آن هستند. این گوشی ها از سنسورهایی با رزولوشن پایین تر برای ارائه تصویری با نویز کمتر و جزییات بیشتر استفاده می کنند.در کل انتظار می رود که مگاپیکسل بیشتر دوربین گوشی ها به موضوعی مهم طی سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. در حال حاضر، گوشی هایی مانند شیائومی می ۹ و ردمی نوت ۷ پرو از دوربین های ۴۸ مگاپیسکلی بهره می برند و انتظار می رود این روند طی سال جاری میلادی نیز ادامه پیدا کند.جدا از این موارد، پیش از این هم کوالکام از چیپست ۷ نانومتری اسنپدراگون 8cx 5G به عنوان نخستین پلتفرم 5G کامپیوترهای ویندوزی رونمایی کرده بود.به نظر شما چه میزان با عرضه گوشی هایی با دوربین های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی فاصله داریم؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مطلب با عنوان کوالکام از عرضه گوشی‌هایی با دوربین‌های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی می‌گوید از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کوالکام از عرضه گوشی‌هایی با دوربین‌های ۶۴ و ۱۰۰ مگاپیکسلی می‌گوید از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون