روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Shadows Die Twice سیستم مخفی کاری بازی را به تصویر می‌کشد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Shadows Die Twice سیستم مخفی کاری بازی را به تصویر می‌کشد

ساعاتی پیش سایت گیم اینفورمر ویدیویی از محیط Hirata Estates بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر کرد. طی این ویدیو ۲ دقیقه ای، شاهد به تصویر کشیده شدن این محیط، برخی از المان های مخفی کاری بازی و سیستم مبارزات این عنوان هستیم. ...

The post تریلر جدید Sekiro: Shadows Die Twice سیستم مخفی کاری بازی را به تصویر می کشد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

ساعاتی پیش سایت گیم اینفورمر ویدیویی از محیط Hirata Estates بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر کرد.طی این ویدیو ۲ دقیقه ای، شاهد به تصویر کشیده شدن این محیط، برخی از المان های مخفی کاری بازی و سیستم مبارزات این عنوان هستیم. مانند تمام مناطق مختلف Sekiro: Shadows Die Twice محیط Hirata Estates هم شامل باس فایت مختص به خود می شود که البته این باس فایت را در ویدیو زیر نمی بینیم.دیگر نکته جالب در رابطه با این تریلر به سرعت بالای گیم پلی Sekiro: Shadows Die Twice نسبت دیگر عناوین شاخص فرام سافت ور یعنی سری دارک سولز و بازی بلادبورن برمی گردد. شخصیت اصلی بازی با استفاده از مهارت پارکور خود به راحتی بین ساختمان های مختلف جابجا می شود و در این راه از طناب مخصوص خود برای آویزان شدن از درخت ها و دیگر اجسام نیز کمک می گیرد.به طور کلی، به نظر می رسد که مخفی کاری بخش مهمی از گیم پلی Sekiro: Shadows Die Twice را تشکیل خواهد داد و بخش زیادی از زمان شما در این بازی به کشتن بی سر و صدای دشمنانتان خواهد گذاشت. در ضمن و با وجود آن که در این ویدیو بعضی از دشمنان تنها با یک ضربه از بین می روند، سازندگان بازی قول داده اند که مانند دیگر بازی های این استودیو با گیم پلی سخت و چالشی برانگیزی در این عنوان طرف می شویم که در بسیاری از جهات مستقل و نوآورانه ای خواهد بود.بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲ فروردین سال آینده برای پی سی، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

مطلب با عنوان Shadows Die Twice سیستم مخفی کاری بازی را به تصویر می‌کشد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Shadows Die Twice سیستم مخفی کاری بازی را به تصویر می‌کشد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون