روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت Linksys از روتر مکس استریم AC2200 سازگار با مش رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت Linksys از روتر مکس استریم AC2200 سازگار با مش رونمایی کرد

Linksys بار دیگر فرصت را غنیمت شمرده تا طی نمایشگاه CES 2019 از روتر وای فای جدیدی رونمایی کند و به نظر می رسد ویژگی های جدید در نظر گرفته شده برای آن موجب می شود که به گزینه ی دلخواه کاربران بدل ...

The post شرکت Linksys از روتر مکس استریم AC2200 سازگار با مش رونمایی کرد appeared first on دیجیاتو.

Linksys بار دیگر فرصت را غنیمت شمرده تا طی نمایشگاه CES 2019 از روتر وای فای جدیدی رونمایی کند و به نظر می رسد ویژگی های جدید در نظر گرفته شده برای آن موجب می شود که به گزینه ی دلخواه کاربران بدل گردد.این روتر جدید که مکس استریم AC2200 نام دارد، در واقع یک روتر سه بانده است که می تواند جمعاً ارتباطی با پهنای باند ۲.۲ گیگابیت بر ثانیه فراهم کند. البته قابلیت پشتیبانی از شبکه های مش هم برای این روتر در نظر گرفته شده و کاربر می تواند برای این روتر ها، از نود های Velop نیز استفاده نماید. این نود ها همانند یک ریپیتر وای فای عمل می کنند و با استفاده از سیستم های مخصوص، باردهی عملکرد روتر را به شدت بالا می برند.Linksys هنوز زمان عرضه ی Max Stream AC2200 اعلام نکرده اما علاقه مندان برای خرید این روتر مجبور خواهند بود هزینه ای معادل ۲۰۰ دلار پرداخت نمایند. این مدل جدید کمی از ارزانترین روتر های موجود ای است که قابلیت پشتیبانی از شبکه ی مش برای آن درنظر گرفته شده است. برای مثال گوگل وای فای قیمتی در حدود ۱۲۰ دلار دارد. با این وجود روتر های برند Linksys توانایی های خود را اثبات کرده اند و ارزش اضافه قیمتی ۸۰ دلاری را دارند.اکنون مدل یاد شده در وب سایت رسمی کمپانی سازنده قرار گرفته و کاربران آمریکایی می توانند این روتر را خریداری کنند.

مطلب با عنوان شرکت Linksys از روتر مکس استریم AC2200 سازگار با مش رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت Linksys از روتر مکس استریم AC2200 سازگار با مش رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون