روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تریلر جدید بازی Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تریلر جدید بازی Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید]

تریلر جدیدی از بازی Anthem منتشر شده که گرافیک فوق العاده این عنوان  را به تصویر می کشد. هر چقدر که امیدها نسبت به گیم پلی جدیدترین ساخته کمپانی بایوور یعنی انتم کم شده باشد، همه ما می دانیم که در این بازی ...

The post تریلر جدید Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می کشد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

تریلر جدیدی از بازی Anthem منتشر شده که گرافیک فوق العاده این عنوان را به تصویر می کشد.هر چقدر که امیدها نسبت به گیم پلی جدیدترین ساخته کمپانی بایوور یعنی انتم کم شده باشد، همه ما می دانیم که در این بازی با یکی از خارق العاده ترین گرافیک های نسل هشتم روبرو خواهیم بود. این موضوع به خوبی و در تریلر جدیدی که ناشر این عنوان یعنی کمپانی الکترونیک آرتز با همکاری انودیا منتشر کرده، مشهود است.طی این ویدیو ۲ دقیقه ای، صحنه هایی از محل هایی که طی این بازی آن ها را ملاقات خواهیم کرد به تصویر کشیده می شوند. جدا از کیفیت بالای نور پردازی و جزییاتی که در محیط قابل مشاهده هستند، نبردهای Anthem هم حداقل در بخش گرافیکی جلوه زیبایی دارند.رسیدن به این سطح از کیفیت، با تکنولوژی جدیدی که انویدیا در کارت های گرافیک سری RTX استفاده کرده، ممکن شده است. به این معنا که در این بازی هم باید منتظر استفاده از تکنولوژی ردیابی پرتو باشیم؛ تکنیکی در رندرینگ که بازتاب همزمان (Real-Time) نور و تعبیه افکت های سینمایی را میسر می کند.پیش از این و طی همین هفته هم تریلر دیگری از گیم پلیبازی Anthem منتشر شده بود. همچنین کمپانی انویدیا طی رویداد CES 2019 از کارت گرافیک میان رده خود با نام RTX 2060 رونمایی کرد. این کارت گرافیک 349 دلاری از کارت 1070Ti سریع تر است و حتی 60 درصد قدرت بیشتری در قیاس با کارت گرافیکی 1060 خواهد داشت.

مطلب با عنوان تریلر جدید بازی Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تریلر جدید بازی Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون