روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این مسواک عجیب و غریب در ۱۰ ثانیه دندان های شما را تمیز می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این مسواک عجیب و غریب در ۱۰ ثانیه دندان های شما را تمیز می‌کند

اکثر دندان پزشکان اعتقاد دارند که باید روزی ۲ بار و به مدت ۲ دقیقه دندان ها را مسواک زد. البته کمپانی فرانسوی FasTeesH طی رویداد CES 2019 از مسواکی رونمایی کرده که کار تمیز کردن دندان های شما را تنها ...

The post این مسواک عجیب و غریب در ۱۰ ثانیه دندان های شما را تمیز می کند appeared first on دیجیاتو.

اکثر دندان پزشکان اعتقاد دارند که باید روزی ۲ بار و به مدت ۲ دقیقه دندان ها را مسواک زد. البته کمپانی فرانسوی FasTeesH طی رویداد CES 2019 از مسواکی رونمایی کرده که کار تمیز کردن دندان های شما را تنها در ۱۰ ثانیه انجام می دهد.تفاوت کلیدی این مسواک با مسواک های عادی به Y شکل بودن بخش برس های آن برمی گردد. شما در ابتدا باید خمیردندان را به طور متوازن روی مسواک زده، مسواک را ۵ ثانیه روی بخش بالایی فک و ۵ ثانیه در بخش پایینی آن قرار دهید. طراحی این مسواک حالتی لاستیکی داشته و همین موضوع باعث می شود که قرار گرفتن آن در دهان شما چندان آزار دهنده نباشد.به طور کلی ۴ سایز گوناگون برای این مسواک در نظر گرفته شده تا همه گروه های سنی بتوانند از آن استفاده کنند. در بخش پایینی این اختراع تازه، یک موتور مخصوص وجود داره که با تولید لرزش به مسواک شدن کامل دندان های شما کمک می کند.در ضمن بخش Y شکل مسواک عملکرد آنتی باکتریال داشته و در مقابل آلوده شدن به باکتری های متدوال دست شویی از خود مقاومت نشان می دهد. در ضمن قسمت موتور را می توان از این بخش جدا کرد و در واقع شما قادر به تعویض برس های این گجت خواهید بود.خرید این مسواک ۱۲۵ دلار آمریکا هزینه در پی خواهد داشت که مبلغ نسبتا زیادی برای چنین محصولی محسوب می شود. البته سازندگان مسواک ذکر شده اعتقاد دارند که این مسواک قادر به تمیز کردن نقاطی از دهان است که مسواک های عادی به هیچ عنوان از پس آن بر نمی آیند.

مطلب با عنوان این مسواک عجیب و غریب در ۱۰ ثانیه دندان های شما را تمیز می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این مسواک عجیب و غریب در ۱۰ ثانیه دندان های شما را تمیز می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون