روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برند G-SYNC Ultimate انویدیا معرفی شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برند G-SYNC Ultimate انویدیا معرفی شد

در نطق نمایشگاه CES 2019، شرکت انویدیا اعلام کرد که قصد دارد نمایشگرهای G-SYNC HDR را از این پس تحت عنوان G-SYNC Ultimate مطرح سازد. برند HDR سال گذشته در CES معرفی شد و استانداردهای بالایی را وعده می داد. در ...

The post برند G-SYNC Ultimate انویدیا معرفی شد appeared first on دیجیاتو.

در نطق نمایشگاه CES 2019، شرکت انویدیا اعلام کرد که قصد دارد نمایشگرهای G-SYNC HDR را از این پس تحت عنوان G-SYNC Ultimate مطرح سازد. برند HDR سال گذشته در CES معرفی شد و استانداردهای بالایی را وعده می داد.در حال حاضر تنها دو مانیتور ASUS ROG Swift PG27UO و Acer Predator X27 توانسته اند در سطح کیفی مورد نظر قرار بگیرند و گواهی G-SYNC Ultimate را دریافت کنند.انویدیا حالا سه رده بندی مختلف از G-SYNC در اختیار دارد: G-SYNC Ultimate ،G-SYNC و G-SYNC Compatible برای برخی مانیتورهای FreeSync شرکت AMD. برای مثال نمایشگرهای گیمینگ فرمت بزرگ (BFGDها) ۶۵ اینچی انویدیا در رده بندی G-SYNC Ultimate می گنجند. اچ پی هم اخیرا اعلام کرد که نمایشگر ۶۵ اینچی و ۵ هزار دلاری اش به اسم Omen X 65 Emperium نیز به زودی عرضه می شود و انویدیا در نطق خود اعلام داشت مدل های بعدی در فوریه ۲۰۱۹ به بازار خواهند آمد.با عرضه مانیتورهای بیشتر همگام با تکنولوژی های HDR و G-SYNC، انویدیا آماده است تا کنترل بخش بزرگ تری از بازار را عهده دار شود. این موضوع سبب می شود تا مردم به خرید کارت های گرافیک GeForce RTX هم علاقه بیشتری نشان دهند تا مدل Radeon شرکت رقیب یعنی AMD.

مطلب با عنوان برند G-SYNC Ultimate انویدیا معرفی شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برند G-SYNC Ultimate انویدیا معرفی شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون