روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

«ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی» از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه در همین دانشگاه برگزار خواهد شد تا ظرفیت های بالای بازار سرمایه به دانشجویان و کارآفرینان علاقه­ مند به این زمینه معرفی شود. ماراتن مالی شهید بهشتی با حمایت بانک ...

The post ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود appeared first on دیجیاتو.

«ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی» از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ بهمن ماه در همین دانشگاه برگزار خواهد شد تا ظرفیت های بالای بازار سرمایه به دانشجویان و کارآفرینان علاقه­ مند به این زمینه معرفی شود.ماراتن مالی شهید بهشتی با حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار می شود و پیش بینی می شود ۲۵ تیم ۳ تا ۵ نفره در این رویداد ثبت نام کنند. یکی از الزامات این شرکت ثبت نام گروهی افراد در این رویداد است که اعضای تشکیل دهنده تیم ها می توانند شامل برنامه نویس، سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربری، بازاریاب و ... باشند.برای شرکت در این رویداد نیازی به داشتن ایده نیست. این ماراتن تحت عنوان فین وارز (finwars)، یک مسابقه برنامه نویسی است و اینطور که «مهدی دهقان» دبیرخانه اجرایی رویداد ماراتن مالی شهید بهشتی به دیجیاتو می گوید پیش از این رویداد در تاریخ ۷ بهمن کارگاهی برای تیم ها برگزار می شود تا تمامی چالش های مسابقه برای آنها توضیح داده شود:«۱۰ بهمن ماه ماراتن آغاز خواهد شد. موضوعاتی در زمینه چالش های مالی به عنوان موضوع مطرح می شود تا تیم ها بر اساس آن برنامه نویسی کنند. در طی این سه روز، شرکت کنندگان در دانشگاه مستقر خواهند شد و فرصت دارند تا نسخه ای از راه حل هایی که برای این چالش ها یافته اند را ارائه کنند. در نهایت ظهر روز ۱۲ بهمن داوران نسخه ها را بررسی خواهند کرد.»به گفته دهقانی قرار است به تیم های اول تا سوم به ترتیب ۱۰ میلیون، ۵ میلیون و ۳ میلیون تومان جایزه نقدی داده شود و علاوه بر آن تیم ها در صورت تمایل می توانند به مدت سه ماه در شتاب دهنده فارابی بمانند و در طی این مدت شتاب دهنده برای تیم ها کارگاه های آموزشی، فضای کاری و حمایت مالی را فراهم خواهد کرد.این رویداد توسط شرکت مهتاب و با همکاری مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد و داوران و مربیانی از مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، بانک قرض الحسنه مهر ایران و ...حضور خواهند داشت.

مطلب با عنوان ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماراتن مالی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون