روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون‌های ۲۰۱۹ سری لایو JBL معرفی شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون‌های ۲۰۱۹ سری لایو JBL معرفی شد

امسال JBL در نمایشگاه CES 2019 از سری هدفون های جدیدش رونمایی کرد. این کمپانی علاوه بر معرفی چهار مدل بی سیم، از سری لایو جدیدی هم رونمایی کرده است. این هدفون های بزرگ و با کیفیت JBL  شامل گزینه های مختلفی می شوند که می تواند ...

The post هدفون های ۲۰۱۹ سری لایو JBL معرفی شد appeared first on دیجیاتو.

امسال JBL در نمایشگاه CES 2019 از سری هدفون های جدیدش رونمایی کرد. این کمپانی علاوه بر معرفی چهار مدل بی سیم، از سری لایو جدیدی هم رونمایی کرده است. این هدفون های بزرگ و با کیفیت JBL شامل گزینه های مختلفی می شوند که می تواند رضایت هر کاربر را فراهم آورند.Live 650BTNCبدین ترتیب میان هدفون های جدید سری لایو مدل های بی سیم یا با سیم دیده می شوند و کاربر می تواند با انتخاب گزینه ی مناسب، هدفون را داخل و روی گوشش قرار دهد.پیشرفته ترین مدل این سری، 650BTNC نام دارد و در واقع هدفونی بی سیمی است که روش گوش کاربر قرار می گیرد و با استفاده از قابلیت حذف صدای محیط قادر است تجربه ی منحصر بفردی را برای کاربر فراهم آورد. ضمن اینکه هدفون یاد شده به قابلیت کنترب لمسی به همراه یک باتری با عمر ۲۰ ساعت مجهز شده و برای شارژ کامل شدن تنها به ۲ ساعت شارژ نیاز دارد. این هدفون های ۱۹۹.۹۵ دلار قیمت دارند.Live 500BTدو هدفون دیگر نیز با نام های 400BT و 500BT از سری لایو معرفی شده اند که ا دور واقع گزینه های بی سیمی هستند که قابلیت حذف صدای محیطی برایشان در نظر گرفته نشده است. کاربر می تواند با یک بار شارژ کردن 400BT، به مدت ۲۴ ساعت موسیقی گوش کند اما مدل 500BT عمر باتری ۳۰ ساعته دارد.Live 500BTاین دو مدل از حالت های Ambient Aware و TalkThru برای حذف صدا پشتیبانی می کنند و قابلیت کنترل لمسی برایشان تعبیه شده است. قیمت 500BT در ۱۴۹.۹۵ دلار بوده و کاربران باید برای خرید 400BT ۹۹.۹۰۵ دلار هزینه کنند.Live 200BTگفتنی است هر سه مدل معرفی شده یعنی لایو 650BTNC، لایو 500BT و لایو 400BT، از آلکسا و دستیار گوگل پشتیبانی می کنند و کاربر می توانند از این دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی برای این هدفون ها استفاده کنند.Live 100مدل دیگری هم از این سری با نام لایو 200BT به قیمت ۶۹.۹۵ دلار معرفی شده که در واقع یک ایرباد سیمی است و عمری باتری ۱۰ ساعته دارد. در پایان هم باید به ارزانترین گزینه ی موجود از این سری یعنی لایو 100 اشاره نمود که ایرباد سیمی ساده ۳۹.۹۵ دلاری است و تنها نام برند JBL روی آن به چشم می خورد.

مطلب با عنوان هدفون‌های ۲۰۱۹ سری لایو JBL معرفی شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون‌های ۲۰۱۹ سری لایو JBL معرفی شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون