روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سشوار جدید Volo Beauty شما را از پریز برق بی نیاز می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سشوار جدید Volo Beauty شما را از پریز برق بی نیاز می‌کند

کمپانی Volo Beauty از سشوار جدیدی رونمایی کرده که می تواند موهای شما را از درون و بیرون خشک کند. این سشوار جالب از یک باتری لیتیومی بهره می برد و بنابراین شما نیازی به متصل کردن آن به برق ندارید. البته ...

The post سشوار جدید Volo Beauty شما را از پریز برق بی نیاز می کند appeared first on دیجیاتو.

کمپانی Volo Beauty از سشوار جدیدی رونمایی کرده که می تواند موهای شما را از درون و بیرون خشک کند.این سشوار جالب از یک باتری لیتیومی بهره می برد و بنابراین شما نیازی به متصل کردن آن به برق ندارید. البته در بخش تاریک ماجرا، این باتری با یک بار شارژ شدن تنها ۱۴ دقیقه کار می کند و بنابراین اگر موهای نسبتا بلندی دارید، احتمالا در هر بار استفاده باید سشوار خود را دوباره شارژ کنید. این سشوار برای خشک کردن موهای شما از اشعه فروسرخ استفاده می کند و همین قضیه باعث می شود تا رطوبت به طور کامل از سطح و داخل ریشه موی شما دفع شود.کمپانی Volo Beauty هنوز مشخص نکرده که خشک کردن مو با این گجت چقدر طول خواهد کشید اما سازندگان آن اعلام کردند که محصول جدید آن ها کار خود را سریع تر از خشک کن های عادی انجام خواهد داد. این سشوار در حال حاضر یکی از پروژه های سایت کیک استارتر محسوب می شود و احتمالا باید در زمان نامشخصی از سال جاری میلادی منتظر عرضه آن باشیم.سشوار جدید کمپانی Volo Beauty تنها محصول خانگی جالب معرفی شده در مراسم CES 2019 نیست. ساعاتی پیش، کمپانی فرانسوی FasTeesH طی رویداد CES 2019 از مسواکی رونمایی کردکه کار تمیز کردن دندان های شما را تنها در ۱۰ ثانیه انجام می دهد.

مطلب با عنوان سشوار جدید Volo Beauty شما را از پریز برق بی نیاز می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سشوار جدید Volo Beauty شما را از پریز برق بی نیاز می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون