روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گجت جدید Sphero رنگ‌ها را تبدیل به موسیقی می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گجت جدید Sphero رنگ‌ها را تبدیل به موسیقی می‌کند

ژوئن سال گذشته میلادی بود که کمپانی Sphero، شرکت کوچک Specdrums را خریداری کرده و به تصاحب خود درآورد. با این حساب، انتظار می رفت که اسفیرو در نمایشگاه CES امسال با محصول جدیدی حاضر شود اما تا این لحظه پیش بینی ها ...

The post گجت جدید Sphero رنگ ها را تبدیل به موسیقی می کند appeared first on دیجیاتو.

ژوئن سال گذشته میلادی بود که کمپانی Sphero، شرکت کوچک Specdrums را خریداری کرده و به تصاحب خود درآورد. با این حساب، انتظار می رفت که اسفیرو در نمایشگاه CES امسال با محصول جدیدی حاضر شود اما تا این لحظه پیش بینی ها به گونه دیگری رقم خورده است.اسفیرو یک بار دیگر گجت Specdrums (اسپکدرامز) را عرضه کرده، اما این بار با یک تفاوت: حالا برند این گجت به اسفیرو تغییر یافته است. اگر با این گجت آشنا نیستید، باید بدانید که اسپکدرامز از حلقه ای تشکیل شده که کاربران می توانند آن را وارد انگشت خود کرده و روی رنگ های مختلف اشاره کنند؛ از رنگ های روی دیوار گرفته تا تصاویر و تابلو های نقاشی.با هر بار انجام این کار، در اپلیکیشن همراه iOS و اندروید این گجت صدای یک نت خاص از موسیقی را می شنوید. در واقع کسی که این گجت را در دست خود کرده می تواند با لمس محیط اطراف، با انگشت هایش آهنگسازی کند.هر حلقه شامل یک حسگر نوری برای تشخیص رنگ ها و یک سرعت سنج برای تشخیص زمانی است که انگشتان جسمی را لمس می کند. همچنین LED هایی درون حلقه تعبیه شده که آن را روشن می کنند. حلقه اسپکدرامز از اتصال بلوتوث هم بهره می برد و می تواند از طریق کابل میکرو USB شارژ شود. همچنین با هر بار شارژ، می توانید به مدت دو ساعت کامل از آن برای نواختن موسیقی استفاده کنید.اسپکدرامز قرار است که با قیمت 64.99 دلار برای یک حلقه و 99.99 دلار برای دو حلقه در تاریخ پانزدهم ژانویه روانه بازار شود. اما به جز حلقه ها، می توانید با استفاده از یک وسیله جانبی به نام Play Pad هم با اسپکدرامز موسیقی بنوازید. این پد مشابه یه کیبورد است که در عوض کلید، از رنگ های مختلف تشکیل شده. از آنجا که حلقه ها اتصال بلوتوثی دارند، می توانید آن ها را به هر نرم افزار شخص ثالث پشتیبانی کننده از بلوتوث مثل گاراژبند هم متصل کنید.البته خود پلی پد یک اپلیکیشن همراه به نام Mix هم دارد که به کاربران اجازه می دهد با آن آهنگ ساخته و سازهای موسیقی مختلفی انتخاب کنند. اما نکته عجیب اینجاست که Mix با نسخه های قدیمی اسپکدرامز و حتی اپلیکیشن خود اسفیرو سازگاری ندارد.

مطلب با عنوان گجت جدید Sphero رنگ‌ها را تبدیل به موسیقی می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گجت جدید Sphero رنگ‌ها را تبدیل به موسیقی می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون