روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روحانی: فضای مجازی را نمی‌توان از مردم جدا کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روحانی: فضای مجازی را نمی‌توان از مردم جدا کرد

رییس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت جهاد کشاورزی با وزیر، معاونین و مدیران این وزرات خانه دیدار و گفتگو کرد و در این دیدار تاکید کرد که باید به تکنولوژی روی خوش نشان داد و از دانش بنیان ...

The post روحانی: فضای مجازی را نمی توان از مردم جدا کرد appeared first on دیجیاتو.

رییس جمهور صبح امروز با حضور در وزارت جهاد کشاورزی با وزیر، معاونین و مدیران این وزرات خانه دیدار و گفتگو کرد و در این دیدار تاکید کرد که باید به تکنولوژی روی خوش نشان داد و از دانش بنیان شدن صنعت کشاورزی حمایت کرد. او اظهار داشت که فضای مجازی روز به روز در حال پیشرفت است و نمی توان آن را از مردم گرفت.رییس جمهور کشورمان سرمایه گذاری برای استفاده از فناوری های مدرن را در زمینه کشاورزی امری ضروری دانست و افزود:« امروز استفاده از اینترنت و فضای مجازی در همه حوزه ها و از جمله بخش کشاورزی تحول ایجاد کرده و موجب رونق کارها شده است هرچند که عده ای به حق یا ناحق درمورد فضای مجازی ناراحت هستند اما امروزه همه کارها با تلفن همراه و استفاده از فضای مجازی و اینترنت انجام می شود.»روحانی حمایت از افکار و ایده های خوب را امری مهم دانست و آن را در راستای بهبود اقتصاد کشور عنوان کرد: «حرکت ها و اقدامات دانش بنیان و علمی می تواند رابطه بین کشاورز، تولید کننده و مصرف کننده را بهبود بخشیده و نقش واسطه ها و دلالان را کاهش دهد.»تشکیل صندوق توسعه محصولات کشاورزی، رونق ارتباط بخش کشاورزی با صنعت و شرکت های دانش بنیان از دیگر مواردی بود که در صحبت های رد و بدل شده در این جلسه عنوان شد.روحانی پیش تر در زمانی که تلگرام هم فیلتر شد؛ پست هایی حمایتی مبنی بر آزادسازی اینترنت و صدمه نرسانیدن به کسب وکارهای مردم در اینستاگرام خود منتشر کرد. روحانی با ادا کردن جملاتی چون «کام مردم را تلخ نکنید» به انتقاد از فیلترینگ تلگرام پرداخته بود ولی در نهایت این اعتراضات توفیقی حاصل پیدا نکرد و نهادهای حکومتی همچنان تلگرام را مسدود نگاه داشتند.صحبت های روحانی در آن زمان باعث بروز اختلافاتی بین او و دادستان کل کشور شد که در رسانه ها خبرساز شد.

مطلب با عنوان روحانی: فضای مجازی را نمی‌توان از مردم جدا کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روحانی: فضای مجازی را نمی‌توان از مردم جدا کرد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون