روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار نخستین رندر از آیفون 2019 و تأیید حضور دوربین سه گانه از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار نخستین رندر از آیفون 2019 و تأیید حضور دوربین سه گانه

تنها یک هفته از سال جدید میلادی گذشته و به لطف افشاگرانی مانند OnLeaks و Digit India، نخستین رندر از آیفون 2019 منتشر شده است. همان طور که در ویدیو مشاهده می کنید، آیفون 2019 با ماژول دوربین اصلی سه ...

The post انتشار نخستین رندر از آیفون 2019 و تأیید حضور دوربین سه گانه appeared first on دیجیاتو.

تنها یک هفته از سال جدید میلادی گذشته و به لطف افشاگرانی مانند OnLeaks و Digit India، نخستین رندر از آیفون 2019 منتشر شده است.همان طور که در ویدیو مشاهده می کنید، آیفون 2019 با ماژول دوربین اصلی سه گانه به تصویر کشیده شده که این رویکرد در گوشی های اپل بی سابقه است. چیدمان مذکور در نگاه اول ما را به یاد هواوی پی 20 پرو می اندازد، اما با اندکی دقت می توان تفاوت مکانی مربع پایه و همچنین لنزهای دوربین را با محصول هواوی مشاهده نمود.دوربین سوم احتمالاً در زمینه واقعیت افزوده کاربرد خواهد داشتبر اساس ادعای OnLeaks، رندر مورد بحث مربوط به مرحله تست مهندسی در فرآیند طراحی بوده و ممکن است دچار تغییراتی شود. از طرفی هنوز نقش لنز سوم در ماژول دوربین آیفون 2019 مشخص نیست؛ اما طبق شایعاتی که قبلاً درباره توسعه دوربین 3D توسط اپل منتشر شده، احتمالاً این سنسور برای تصویربرداری سه بعدی و تبدیل اشیای محیط به آیتم های قابل دستیابی در اپلیکیشن های واقعیت افزوده کاربرد خواهد داشت.علاوه بر بحث AR، لنز اضافه می تواند به توانایی عمق سنجی دوربین اصلی نیز کمک کند و به خصوص در ثبت تصاویر بوکه، تمایز بهتر سوژه از پس زمینه را فراهم آورد.لازم به ذکر است که افشاگر مشهور دیگر Ice Universe نیز تصاویر منتشر شده از سوی OnLeaks را تأیید کرده و اظهار داشته این رندرها تصویر خوبی از آیفون 2019 را به نمایش می گذارند. هرچند هنوز 9 ماه تا تاریخ سالانه معرفی آیفون های جدید باقی مانده و احتمالاً در این مدت، رندرهای دیگری که به طرح نهایی نزدیک تر باشند منتشر خواهند شد.گفتنی است بر اساس پیش بینی ها اپل در سال 2019 باز هم سه مدل مختلف آیفون را به بازار عرضه خواهد کرد که یک مدل ارزان قیمت (به نسبت) و دو مدل گران قیمت خواهند بود.

مطلب با عنوان انتشار نخستین رندر از آیفون 2019 و تأیید حضور دوربین سه گانه از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار نخستین رندر از آیفون 2019 و تأیید حضور دوربین سه گانه از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون