روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بوی نان تازه در CES 2019 به لطف ربات نانوا از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بوی نان تازه در CES 2019 به لطف ربات نانوا

مخاطبان رویداد CES 2019 امروز شاهد رونمایی از ربات کاملا خودکاری به نام Bread Bot بودند که نه تنها تهیه خمیر، ورز دادن، تخمیر و پخت نان را به صورت خودکار انجام می دهد، بلکه آن را به فروش هم می رساند. ...

The post بوی نان تازه در CES 2019 به لطف ربات نانوا appeared first on دیجیاتو.

مخاطبان رویداد CES 2019 امروز شاهد رونمایی از ربات کاملا خودکاری به نام Bread Bot بودند که نه تنها تهیه خمیر، ورز دادن، تخمیر و پخت نان را به صورت خودکار انجام می دهد، بلکه آن را به فروش هم می رساند.Bread Bot حین پخت نان بوی بسیار مطبوعی از خود متصاعد می کند. این ربات توسط Wilkinson Baking توسعه داده شده و قرار است برای فروش نان تازه در سوپرمارکت ها و فروشگاه های نه چندان بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد.ربات نانوا از چندین اهرم و نوار نقاله تشکیل شده و فرایند پخت آن از یک قیف کلید می خورد. اپراتور تنها باید مواد لازم را در قیف بریزند تا دستگاه متناسب با حجم آن آب و مخمر را به آن اضافه کرده و خمیر را تولید کند.در مرحله بعد دستگاه خمیر را ورز داده و آن را به شکل قرص های بیضی شکل در می آورد. با قرار گرفتن قرص خمیر روی سینی روند تخمیر شروع شده و در نهایت نوبت به پخت می رسد. به منظور پخت سفارشی می توان دستگاه را تا حداکثر دمای ۳۹۵ درجه فارنهایت تنظیم کرد.پس از پخت نان ها درون محفظه شفاف خنک کننده قرار می گیرند. مشتریان با استفاده از پنل لمسی می توانند نان مورد نظر خود را انتخاب کنند تا از طریق بازوی مکانیکی به دست آنها برسد.بهای ربات نانوا به صورت رسمی اعلام نشده اما اجاره ۵ ساله آن برای فروشگاه ها حدود ۱۰۰ هزار دلار آب می خورد. کمپانی سازنده تولید ربات پخت نان خمیر ترش را هم در دستور کار قرار داده است.

مطلب با عنوان بوی نان تازه در CES 2019 به لطف ربات نانوا از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بوی نان تازه در CES 2019 به لطف ربات نانوا از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون