روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با Mui آشنا شوید؛ تخته چوبی که می‌تواند به اینترنت متصل شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با Mui آشنا شوید؛ تخته چوبی که می‌تواند به اینترنت متصل شود

صحنه CES همیشه محل رونمایی از دیوایس های جدید و خلاقانه بوده و نمایشگاه امسال هم از این قائده مستثنی نیست. این بار، خلاقیت در ساخت یک تکه چوب به کار رفته که می تواند در نقش هاب هوشمند منزل شما ظاهر ...

The post با Mui آشنا شوید؛ تخته چوبی که می تواند به اینترنت متصل شود appeared first on دیجیاتو.

صحنه CES همیشه محل رونمایی از دیوایس های جدید و خلاقانه بوده و نمایشگاه امسال هم از این قائده مستثنی نیست. این بار، خلاقیت در ساخت یک تکه چوب به کار رفته که می تواند در نقش هاب هوشمند منزل شما ظاهر شود.Mui نام این تخته چوبی هوشمند است که نمونه اولیه آن در سال 2017 ساخته شده بود، اما حالا به مرحله تولید انبوه رسیده و می خواهد در حوزه اینترنت اشیاء به یکی از کاربردی ترین وسایل هوشمند خانگی تبدیل شود.بزرگترین مزیت Mui اینجاست که ظاهر یکی از اساسیه های منزل را دارد، اما در اصل نمایشگر هوشمندی است که کارهای زیادی از پس آن بر می آید. به عنوان مثال می تواند وضعیت آب و هوا را به اطلاع شما برساند، درب خانه را باز کند، کنترل دما و نور را در دست گرفته و حتی از اسپاتیفای به پخش موسیقی مورد علاقه تان بپردازد. جالب است بدانید که این تکه چوب هوشمند می تواند از طریق نرم افزار IFTTT به وسایل هوشمند خانه مثل Sonos، Nest و Philips Hue هم متصل شود.همچنین یک دکمه اختصاصی برای دسترسی به گوگل اسیستنت هم روی Mui تعبیه شده تا بتوانید به آن دستورات صوتی بدهید. اما متأسفانه Mui هنوز از فرمان صوتی OK Google برای احضار اسیستنت پشتیبانی نمی کند و برای همین، هر بار که خواستار احضار آن باشید باید روی نمایشگر ال سی دی آن اشاره کنید.این نمایشگر ال سی دی می تواند نسبت به لمس شما واکنش نشان داده و دستورات تان را به اجرا بگذارد. البته Mui مجهز به اسپیکر نیست، بنابراین انجام دستورات تان را از طریق نمایشگر اطلاع رسانی می کند که اندکی نسبت به شنیدن پاسخ از طریق اسپیکر کندتر است.جالب است بدانید که شرکت ژاپنی سازنده Mui در دسامبر سال گذشته موفق شده تا مبلغ 110 هزار دلار را برای آغاز پروژه ساخت این تخته چوب هوشمند از طریق کیک استارتر با موفقیت بدست بیاورد. به نظر می رسد که Mui تا این لحظه با استقبال خوبی از سوی حضار نمایشگاه CES مواجه شده، چرا که توانسته جایزه خلاقیت نمایشگاه امسال را بدست بیاورد.تخته چوب هوشمند Mui برای پشتیبانان آن در کیک استارتر با قیمت 549 دلار و برای باقی افراد، با قیمت 999 دلار قابل خریداری خواهد بود.

مطلب با عنوان با Mui آشنا شوید؛ تخته چوبی که می‌تواند به اینترنت متصل شود از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با Mui آشنا شوید؛ تخته چوبی که می‌تواند به اینترنت متصل شود از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون