روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت HyperX از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت HyperX از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد

شرکت HyperX در نمایشگاه CES امسال از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد. مبنای طراحی این دو در اصل هدفون Mobius ساخته شرکت Audeze بوده اما اعمال یک سری تغییرات توانسته که هدفون های جدید هایپر ایکس ...

The post شرکت HyperX از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد appeared first on دیجیاتو.

شرکت HyperX در نمایشگاه CES امسال از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد. مبنای طراحی این دو در اصل هدفون Mobius ساخته شرکت Audeze بوده اما اعمال یک سری تغییرات توانسته که هدفون های جدید هایپر ایکس را به محصولات متمایزی تبدیل کند.از جمله این تغییرات می توان به میکروفون ارتقاء یافته، بدنه سبک تر، صدای گرم تر و البته قیمت پایین تر نسبت به هدفون موبیوس اشاره کرد. هر دو هدفون جدید Cloud Orbit از یک درایور 100 میلی متری مغناطیسی مسطح (Planar Magnetic) بهره می برند و بر خلاف هدفون موبیوس، در عوض اتصال بلوتوث از اتصال سیمی استفاده می کنند.به گفته هایپر ایکس، هدفون های Cloud Orbit دارای پروفایل های صوتی از پیش تعیین شده هستند و بر خلاف هدفون های Audeze که صدایی تقریبا خنثی دارند، به بیس قدرتمند خود در پخش صداها معروفند. با این حساب حتی در پر سر و صداترین مکان ها هم می توانید انتظار کیفیت پخش صدای بسیار مطلوبی از این هدفون داشته باشید.هدفون های Cloud Orbit به سادگی قابل تا شدن هستند و هنگام خرید، در جعبه همراه با سه کابل به شما ارائه خواهند شد: کابل USB نوع A، نوع C و کانکتور 3.5 میلی متری آنالوگ. همچنین باتری درون Cloud Orbit می تواند با هر بار شارژ به مدت ده ساعت دوام بیاورد.همچنین باید به این موضوع هم اشاره کنیم که مدل Orbit S از تکنولوژی تشخیص حرکت Waves Nx نیز بهره می برد. به لطف این تکنولوژی پیشرفته، صدایی 360 درجه دور سرتان شکل می گیرد که بهتر در جو بازی ها قرار بگیرید، و حتی در صورتی که سرتان را تکان داده یا از جایتان حرکت کنید بدون افت کیفیت به گوش تان می رسد.به نظر می رسد که این دو هدفون با امکانات خوب و قیمت مناسبی که دارند، بتوانند نظر گیمرها را برای خرید جلب کنند. هدفون Cloud Orbit قرار است با قیمت 299.99 دلار و مدل Orbit S با قیمت 399.99 روانه بازار شوند.

مطلب با عنوان شرکت HyperX از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت HyperX از دو هدفون گیمینگ Cloud Orbit و Orbit S رونمایی کرد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون