روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مد تصویر در تصویر به نسخه اندروید واتس اپ اضافه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مد تصویر در تصویر به نسخه اندروید واتس اپ اضافه شد

حدودا دو ماه پیش بود که با انتشار بتای جدید از واتس اپ نخستین نشانه ها دال بر افزوده شدن مد تصویر در تصویر به این پیام رسان رویت شد. البته کاربران آیفون از ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی تاکنون از ...

The post مد تصویر در تصویر به نسخه اندروید واتس اپ اضافه شد appeared first on دیجیاتو.

حدودا دو ماه پیش بود که با انتشار بتای جدید از واتس اپ نخستین نشانه ها دال بر افزوده شدن مد تصویر در تصویر به این پیام رسان رویت شد. البته کاربران آیفون از ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی تاکنون از این قابلیت در واتس اپ بهره مند شدند با این حال به نظر می رسید که هواداران اندروید باید تقریبا یکسالی را منتظر ارائه آن بمانند.حال خبر رسیده که تازه ترین نسخه از واتس اپ برای اندروید امکان نمایش ویدیوهای یوتیوب درون اپلیکیشن را در اختیار کاربرانش قرار داده. البته همین امکان برای ویدیوهای فیسبوکی و اینستاگرامی اشتراک گذاری شده در واتس اپ نیز فراهم شده و چنانچه از این سه پلتفرم ویدیویی را دریافت کردید می توانید بدون نیاز به باز کردن مرورگر یا خروج از محیط گپ ویدیو را همانجا مشاهده کنید.البته این قابلیت چندان هم پیچیده نیست اما قطعا کاربردهای زیادی برای استفاده کنندگان از واتس اپ دارد و با در نظر داشتن همین مساله مشخص نیست که چرا اضافه شدنش به این پیام رسان متعلق به فیسبوک تا این اندازه زمان برده.

مطلب با عنوان مد تصویر در تصویر به نسخه اندروید واتس اپ اضافه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مد تصویر در تصویر به نسخه اندروید واتس اپ اضافه شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون