روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پتنت جدید اپل از ایرپاد های مجهز به سنسورهای سنجش سلامت خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پتنت جدید اپل از ایرپاد های مجهز به سنسورهای سنجش سلامت خبر می‌دهد

اپل ایرپاد شاید بهترین هدفون های بدون سیم موجود در بازار باشند اما برای همه مناسب نیستند و بسیاری به خاطر شکل درونی گوش خود نمی توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند. در بعضی از موارد، این هدفون ها طوری در گوش ...

The post ایرپاد بعدی اپل متحول می شود؛ احتمال تجهیز به سنسور سنجش سلامت و جای گیری راحت تر در گوش appeared first on دیجیاتو.

اپل ایرپاد شاید بهترین هدفون های بدون سیم موجود در بازار باشند اما برای همه مناسب نیستند و بسیاری به خاطر شکل درونی گوش خود نمی توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند. در بعضی از موارد، این هدفون ها طوری در گوش قرار می گیرند که باعث ایجاد درد می شوند.این مشکلات و قیمت ۱۶۰ دلاری ایرپاد اپل که امکان گم شدن آن هم وجود دارد، باعث شده که بسیاری در مورد خرید این محصول تردید داشته باشند؛ تردیدی که ظاهرا اپل در مدل های بعدی ایرپاد آن را رفع خواهد کرد.بر اساس پتنتی که سال گذشته توسط اپل ثبت شد و به تازگی اطلاعات آن در دسترس عموم قرار گرفته، ایرپاد های آینده جدا از مجهز شدن به سنسورهایی که وضعیت سلامتی را تحت بررسی قرار می دهند، به گونه قابل تغییر خواهند بود که در هر گوش به خوبی جای بگیرند. بر اساس گزارش سایت 9to5Mac، ایرپادهای بعدی از سنسورهای به خصوصی بهره برده که تشخیص می دهند که کدام یک از هدفون ها برای گوش چپ یا راست شما مناسب خواهد بود.این پتنت به ما می گوید که حداقل یکی از هدفون های سمت راست و چپ به سنسورهای خاصی مجهز خواهند بود که می تواند المان هایی نظیر دما بدن، ضربان قلب و دیگر موارد مرتبط با سلامتی انسان را اندازه گیری کنند.هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی قصد استفاده از این تکنولوژی در ایرپادهای خود را داشته باشد. البته نباید از این نکته غافل شد که از سال 2016 تا امروز، این کمپانی تغییری در ایرپادهای خود به وجود نیاورده و حتی با وجود فروش خوب نمونه فعلی در بازارهای جهانی، در آینده ای نزدیک باید منتظر رونمایی از ایرپادهای جدید باشیم. پیش از این هم اطلاعات تازه ایدر مورد ایرپاد 2019 اپل به بیرون درز کرده بود.

مطلب با عنوان پتنت جدید اپل از ایرپاد های مجهز به سنسورهای سنجش سلامت خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پتنت جدید اپل از ایرپاد های مجهز به سنسورهای سنجش سلامت خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون