روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کورنینگ در حال توسعه پنل‌ شیشه‌ای فوق‌ نازک برای گوشی‌های تاشو از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کورنینگ در حال توسعه پنل‌ شیشه‌ای فوق‌ نازک برای گوشی‌های تاشو

طی چند ماه اخیر شایعات مختلفی در مورد رونمایی احتمالی سامسونگ از گوشی تاشو خود شنیده می شود که البته گمان می رود از پنل های شیشه ای گوریلا گلس کمپانی کورنینگ پشتیبانی نخواهد کرد. حال و با توجه به این نکته ...

The post کورنینگ در حال توسعه پنل شیشه ای فوق نازک برای گوشی های تاشو appeared first on دیجیاتو.

طی چند ماه اخیر شایعات مختلفی در مورد رونمایی احتمالی سامسونگ از گوشی تاشو خود شنیده می شود که البته گمان می رود از پنل های شیشه ای گوریلا گلس کمپانی کورنینگ پشتیبانی نخواهد کرد. حال و با توجه به این نکته که طی آینده ای نزدیک تعداد زیادی از تولیدکنندگان موبایل به سراغ تولید گوشی های تاشو خواهند رفت، کورنینگ هم تلاش خود را برای تولید پنل های فوق العاده نازک مناسب برای این دست گوشی ها آغاز کرده است.سایت CNET که به این پنل شیشه ای دسترسی پیدا کرده، می گوید که آن تنها ۱ میلی متر ضخامت داشته و می تواند به راحتی و مانند یک کاغذ خم شود. پولی چو، مدیر فناوری در کورنینگ می گوید که پنل های شیشه ای گوشی های تاشو نسبت به مدل های امروزی نازک تر خواهند بود و حتی در آزمایشگاه های این کمپانی پنل هایی با ضخامت کمتر از موی انسان هم تست شده اند.فلکس پایالبته کورنینگ هنوز آماده تولید گسترده این پنل ها نبوده و در نتیجه فلکس پای به عنوان اولین گوشی هوشمند تاشو، از پنل پلاستیکی استفاده خواهد کرد. قطعا می دانید که پلاستیک به اندازه شیشه برای محافظت از صفحه نمایش کارایی ندارد و جدا از آن که راحت تر دچار خش های سطحی می شود، با گذشت زمان هم تغییر رنگ داده و کارایی خود را از دست می دهد.گوشی های تاشو بخش مهمی از آینده صنعت موبایل خواهند بود. چندی پیش مشخص شد ال جی طی یک پروژه مشترک با برخی شرکت های چینی نظیر هواوی، شیائومی و لنوو، قصد تولید پنل تاشوبرای آن ها را دارد. همچنین گمان می رود که مایکروسافت هم طی سال آینده میلادی از گوشی تاشوی خود با نام اندرومدارونمایی کند.

مطلب با عنوان کورنینگ در حال توسعه پنل‌ شیشه‌ای فوق‌ نازک برای گوشی‌های تاشو از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کورنینگ در حال توسعه پنل‌ شیشه‌ای فوق‌ نازک برای گوشی‌های تاشو از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون