روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان به روزرسانی جدید سیستم عامل iOS برخی مشکلات فیس‌تایم را برطرف می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

به روزرسانی جدید سیستم عامل iOS برخی مشکلات فیس‌تایم را برطرف می‌کند

آخرین به روزرسانی سیستم عامل شرکت اپل یعنی iOS 12.1.1 عرضه شد و در حال حاضر در اختیار کاربران قرار دارد. اپل که پیش از این به خاطر اعمال برخی تغییرات در فیس تایم مورد انتقاد قرار گرفته بود؛ به ...

The post به روزرسانی جدید سیستم عامل iOS برخی مشکلات فیس تایم را برطرف می کند appeared first on دیجیاتو.

آخرین به روزرسانی سیستم عامل شرکت اپل یعنی iOS 12.1.1 عرضه شد و در حال حاضر در اختیار کاربران قرار دارد. اپل که پیش از این به خاطر اعمال برخی تغییرات در فیس تایم مورد انتقاد قرار گرفته بود؛ به نظر می رسد که حالا با به روزرسانی جدید قصد اصلاح برخی از آن ها را داشته باشد.یکی از پر سر و صداترین تغییرات اعمال شده در سیستم عامل iOS 12 اپل، امکان انجام تماس های گروهی با تعداد بالا در فیس تایم بود که کاربران آیفون مدت ها انتظارش را می کشیدند. اما از راه رسیدن این امکان باعث ایجاد برخی تغییرات در این اپلیکیشن شد که به مذاق برخی از کاربران خوش نیامد.به عنوان مثال، از بین رفتن امکان گرفتن عکس های زنده در حین انجام تماس ها و قرار دادن دکمه ی تغییر دوربین در منو که دسترسی به آن را دشوار تر می ساخت، نمونه هایی از این تغییرات بودند.اما حالا به نظر می رسد اپل به حرف کاربرانش گوش کرده و در آخرین به روزرسانی سیستم عامل خود دکمه ی تغییر دوربین را به صفحه ی اصلی کنار دکمه های قطع کردن صدا، پایان تماس و افکتس بازگردانده و همچنین امکان گرفتن عکس های زنده در حین برقراری تماس های تصویری مجددا فراهم شده است.یکی دیگر از ویژگی های جدید اضافه شده در آخرین به روزرسانی iOS 12 مربوط به پیش نمایش اعلان ها به صورت لمسی در آیفون XR است.علاوه بر این، آپدیت یاد شده برخی از مشکلات مثل عدم دسترسی به فیس آی دی و همچنین عدم نمایش پیشنهاد های مناسب در کیبورد ها به زبان های چینی و ژاپنی را حل کرده است.به روزرسانی iOS 12.1.1 در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته است و می توانید با استفاده از آیفون یا آیپد خود و رفتن به مسیر Settings > General > Software Update نسبت به دانلود و مطالعه ی همه ی تغییرات اعمال شده اقدام نمایید.

مطلب با عنوان به روزرسانی جدید سیستم عامل iOS برخی مشکلات فیس‌تایم را برطرف می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان به روزرسانی جدید سیستم عامل iOS برخی مشکلات فیس‌تایم را برطرف می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون