روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وانی پر از سکه برای خرید آیفون XS [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وانی پر از سکه برای خرید آیفون XS [تماشا کنید]

به تازگی چند نفر لبه های یک وان حمام پر از سکه را بدست گرفته بودند و آن را در یک مرکز خرید حمل می کردند تا بدین شکل یک آیفون XS خریداری کنند. بدین ترتیب یکی از عجیبترین خرید های آیفون ...

The post وانی پر از سکه برای خرید آیفون XS [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

به تازگی چند نفر لبه های یک وان حمام پر از سکه را بدست گرفته بودند و آن را در یک مرکز خرید حمل می کردند تا بدین شکل یک آیفون XS خریداری کنند. بدین ترتیب یکی از عجیبترین خرید های آیفون کل تاریخ ثبت شد.همین افراد با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام سعی کردند از روند انجام چنین پروژه ی طاقت فرسایی فیلمبرداری کنند و آن را با کاربران جهان به اشتراک بگذارند. آنها در ابتدا سعی کردند این وان را داخل یک جیپ قرار دهند و آن را به مرکز خرید Yevropeisky در موسکو انتقال دهند.جالب اینجاست که موفق شدند پس از راضی کردن مامورین امنیتی این مرکز خرید، با کمک هم این وان را به یک فروشگاه رسمی محصولات اپل منتقل کنند.گفته شده این وان با ۱۰۰ هزار سکه پر شده بود و ۳۵۰ کیلوگرم وزن داشت. به همین دلیل بسیاری از رسانه های روسی به آن «وان افسانه ای پر از پول خرد» لقب داده اند. بدین ترتیب این گروه کاربر خوش ذوق موفق شده بودند، مبلغی معادل ۱۰۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار جمع آوری کنند تا یک آیفون XS جدید خریداری نمایند.این مسئله موجب شده که بار دیگر مشتری مدار بودن فروشندگان و کمپانی اپل به رخ دیگر شرکت ها کشیده شود چرا که یک فروشنده مجبور شد ۲ ساعت تمام این وان پر از پول را بشمرد تا میزان واقعی مبلغ قرار گرفته در آن را تخمین بزند.Svyatoslav Kovalenko که در واقع بلاگری معروف در کشور روسیه به شمار می رود مدعی شده که با آیفون جدید خریداری شده به وسیله ی وان پر از پول خرد سعی کرده نظر مردم و مسئولین را نسبت به چنین پولی را تغییر دهد.به گفته ی وی، بسیاری از فروشگاه ها در روسیه پول خرد ندارند و گاهی اوقات به همین دلیل نمی توانند بقیه پول خریداران را بپردازند. گزارش شده حتی برخی مغازه ها از فروش محصولاتشان به مشتریانی که پول خرد ندارند، خودداری کرده اند. حال Kovalenko تلاش کرده که توجه فروشگاه های بزرگ را به پول خرد جلب کند.

مطلب با عنوان وانی پر از سکه برای خرید آیفون XS [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وانی پر از سکه برای خرید آیفون XS [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون