روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انسان کچل در صدر محبوب‌ترین اموجی‌ های جدید iOS 12.1 از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انسان کچل در صدر محبوب‌ترین اموجی‌ های جدید iOS 12.1

اموجی مرد یا زن کچل در صدر محبوب ترین اموجی های جدید iOS 12.1 جای گرفته است. رتبه های بعدی نیز به صورت گیج مبهوت، فرد خوشحال با قلب های روی صورت و کف پا اختصاص دارد. اموجی پدیا این آمار را بر اساس ...

The post انسان کچل در صدر محبوب ترین اموجی های جدید iOS 12.1 appeared first on دیجیاتو.

اموجی مرد یا زن کچل در صدر محبوب ترین اموجی های جدید iOS 12.1 جای گرفته است. رتبه های بعدی نیز به صورت گیج مبهوت، فرد خوشحال با قلب های روی صورت و کف پا اختصاص دارد. اموجی پدیا این آمار را بر اساس تعداد دفعات استفاده، نظرات، ریتوییت ها و لایک هایی که اموجی های جدید دریافت کرده اند جمع آوری کرده است.شاید یکی از دلایل اصلی مبحوبیت اموجی به دلیل استفاده آن در شوخی های عامینه توییتری باشد و صورت گیج و مبهوت هم کاربرد خوبی برای نشان دادن اتفاقات عجیب و غریب به خصوص در رابطه با افراد مشهور دارد. در میان اموجی های خوراکی هم انبه و کاپ کیک هم به لیست ده اموجی برتر خوراکی راه پیدا کرده اند.کم استفاده ترین اموجی ها هم سبد، جاروی دستی و کپسول آتش نشانی هستند که با توجه به کاربرد کم این موارد در زندگی روزمره مردم، عدم محبوبیت آن ها چندان عجیب نیست.اپل هفته گذشته اضافه شدن 70 اموجی جدید را به IOS 12.1 اعلام کرد. این 70 اموجی شامل موضوعات مختلفی همچون سافت بال، اسکیت برد و فریزبی در بخش ورزشی و بیگل، نمکدان، کاپ کیک و انبه در لیست اموجی های غذا می شود.به گفته اپل، اموجی های جدید به ارتباط بیشتر میان مردم جهان کمک می کنند و شامل مواردی هستند که تنها معطوف به زندگی آمریکایی نیست. برای مثال برخی از این اموجی ها به موضوعاتی نظیر کیک ماه چینی، پاکت قرمز رنگ که در برخی کشورهای آسیایی شرقی برای هدیه دادن پول استفاده می شود و زخم چشم که در کشورهایی از جمله ایران به عنوان چشم شیطان شناخته می شود را نشان می دهند.اموجی ها امروزه به عنوان یکی از نمادهای زندگی مردن شناخته می شوند. کنسرسیوم یونیکد در واقع یک سازمان غیرانتفاعی است که مسئولیت تایید اموجی های جدید یا تغییر در اموجی های پیشین است، به تازگی نسخه ی بتایی از به روز رسانی جدیدش یعنی Emoji 12.0 منتشر کرده که به افراد معلول و کم توان اشاره دارد.به کدام یک از اموجی های جدید iOS 12.1 علاقه مند هستید؟

مطلب با عنوان انسان کچل در صدر محبوب‌ترین اموجی‌ های جدید iOS 12.1 از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انسان کچل در صدر محبوب‌ترین اموجی‌ های جدید iOS 12.1 از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون