روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این ساعت ۲۵۰۰۰ دلاری تنها با بیتکوین قابل خریداری است از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این ساعت ۲۵۰۰۰ دلاری تنها با بیتکوین قابل خریداری است

شرکت Hublot یک ساعت گران قیمت جدید عرضه کرده که به هیچ عنوان شبیه به بقیه ی ساعت های منتشر شده اش نیست. حتی اگر پولدار باشید هم شاید نتوانید این ساعت را به همین راحتی ها خریداری کنید. ساعت ۲۵،۰۰۰ دلاری Meca-10 P2P ...

The post این ساعت ۲۵۰۰۰ دلاری تنها با بیتکوین قابل خریداری است appeared first on دیجیاتو.

شرکت Hublot یک ساعت گران قیمت جدید عرضه کرده که به هیچ عنوان شبیه به بقیه ی ساعت های منتشر شده اش نیست. حتی اگر پولدار باشید هم شاید نتوانید این ساعت را به همین راحتی ها خریداری کنید. ساعت ۲۵،۰۰۰ دلاری Meca-10 P2P را تنها می توانید با پرداخت بیت کوین خریداری نمایید. این در حالیست که بسیاری از کشور ها هنوز استفاده از ارز مجازی را قانونی نمی دانند.Hublot این ساعت را به مناسبت دهمین سالگرد «ارز های مجازی» طراحی کرده. اگر با استفاده از بیت کوین این ساعت گران قیمت را خریداری کنید، این شرکت شماره ی تراکنش انجام شده ی شما را روی ساعت حکاکی می کند. بر اساس گزارشات بلومبرگ، ساعت Meca-10 P2P با توجه به ارزش کنونی بیت کوین برای شما چیزی حدود ۲۵،۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.البته هنوز مشخص نیست که حتی در صورت داشتن بیت کوین بتوانید به راحتی این ساعت را خریداری کنید. شرکت Hublot اعلام کرده که تنها ۲۱۰ عدد از این ساعت ها را به خاطر محدودیت ۲۱ میلیونی بیت کوین تولید خواهد کرد. همچنین این شرکت به بلومبرگ گفته که همین حالا بیش از ۲۱۰ سفارش برای این ساعت دریافت کرده اند.این شرکت با کمپانی هنگ کنگی OSL همکاری می کند تا تراکنش های انجام شده توسط بیت کوین را بررسی نماید. OSL همچنین با توجه به پیشینه ای که دارد تلاش می کند تا مطمئن شود بیت کوین های به دست آمده از جرائم تبدیل به یک جنس لوکس نمی شوند.همکاری Hublot با OSL ممکن است حتی با پایان یافتن تولید این ساعت ها به پایان نرسد. «ریکاردو گوادالوپه» مدیرعامل شرکت تولید کننده ی ساعت های لوکس اعلام کرده که این شرکت به دنبال تولید محصولی دیگر است که تنها بشود با ارز های مجازی نسبت به خرید آن ها اقدام کرد.همچنین ممکن است که شرکت Hublot به زودی امکانی را فراهم کند تا مشتریانش بتوانند هرکدام از ساعت های این شرکت را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند.

مطلب با عنوان این ساعت ۲۵۰۰۰ دلاری تنها با بیتکوین قابل خریداری است از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این ساعت ۲۵۰۰۰ دلاری تنها با بیتکوین قابل خریداری است از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون