روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز حمله سایبری به ایران و زیرساخت‌های ارتباطی از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز حمله سایبری به ایران و زیرساخت‌های ارتباطی

«حمید فتاحی»، معاون وزیر ارتباطات و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار یک توییت خبر از آغاز حملات سایبری به زیرساخت های ارتباطی ایران داد. این حملات به گفته فتاحی «با قدرت دفع شده اند» و رییس هیات مدیره شرکت ...

The post آغاز حملات سایبری به زیرساخت های ارتباطی ایران appeared first on دیجیاتو.

«حمید فتاحی»، معاون وزیر ارتباطات و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار یک توییت خبر از آغاز حملات سایبری به زیرساخت های ارتباطی ایران داد.این حملات به گفته فتاحی «با قدرت دفع شده اند» و رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت مبدا این حملات را «یک رژیم غاصب» معرفی می کند.معاون وزیر ارتباطات پس از انتشار این توییت در گفتگو با دیجیاتو خبر داد که اطلاعات این حمله هم اکنون در حال جمع آوریست. او همچنین گفت که اینترنت و زیرساخت های ارتباطی کشور در روزهای آتی شاهد اختلال نخواهند بود.از سوی دیگر وزیر ارتباطات نیز با انتشار توییتی خبر داد که ردپای همان رژیمی در حمله به زیرساخت های ارتباطی ایران دیده می شود که پیشتر سابقه بکارگیری سلاح سایبری «استاکس نت» را در پرونده اش داشته است. آذری جهرمی می نویسد:«رژیمی که سابقه ی آن در بکارگیری سلاح سایبری در پرونده هایی چون استاکس نت مشخص است، این بار تلاش داشت به زیرساخت های ارتباطی ایران صدمه ای وارد کند. البته به لطف هوشیاری تیمهای فنی، دست خالی بازگشت. این اقدام خصمانه را از طریق مجامع بین المللی پیگیری می کنیم.»هنوز جزییات بیشتری از سوی وزیر ارتباطات یا رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص نوع این حمله اعلام نشده است.

مطلب با عنوان آغاز حمله سایبری به ایران و زیرساخت‌های ارتباطی از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز حمله سایبری به ایران و زیرساخت‌های ارتباطی از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون