روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت به جمع ۵ تولید کننده‌ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا اضافه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت به جمع ۵ تولید کننده‌ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا اضافه شد

چند هفته پیش مایکروسافت از گجت های جدید سری سرفیس رونمایی کرد. حال تحلیلگران گارتنر (شرکت پژوهشی و مشاوره آمریکایی) با بررسی میزان فروش محصولات این شرکت مدعی شده اند که کمپانی ردموندی به لطف فروش مناسب دیوایس های سرفس موفق شده به جمع ۵ تولید کننده ی ...

The post مایکروسافت به جمع ۵ تولید کننده ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا اضافه شد appeared first on دیجیاتو.

چند هفته پیش مایکروسافت از گجت های جدید سری سرفیس رونمایی کرد. حال تحلیلگران گارتنر (شرکت پژوهشی و مشاوره آمریکایی) با بررسی میزان فروش محصولات این شرکت مدعی شده اند که کمپانی ردموندی به لطف فروش مناسب دیوایس های سرفس موفق شده به جمع ۵ تولید کننده ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا راه پیدا کند.بر اساس میزان فروش کامپیوتر های خانگی در سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۸ میلادی، مایکروسافت موفق شده با فروش ۶۰۲ هزار دیوایس، ۴.۱ درصد بازار کامپیوتر های خانگی ایالات متحده را از آن خود کند. این ارقام نشان می دهد که مایکروسافت ۱.۹ درصد نسبت به قبل فروش بیشتری را تجربه کرده است.بدین ترتیب مایکروسافت موفق شده که عنوان پنجم در لیست برترین تولید کنندگان کامپیوترهای خانگی را کسب کند. البته این شرکت هنوز راه زیادی با مقام چهارم این لیست یعنی اپل دارد چرا که کمپانی کوپرتینویی موفق شده ۱۳.۷ درصد از سهم بازار کامپیوتر های خانگی را از آن خود کند.در قسمت بالای این لیست کمپانی HP با اختصاص دادن ۳۰.۷ درصد از فروش کلی، مقام اول را در اختیار دارد و شرکت های دِل با ۲۵.۹ درصد و لنوو با ۱۵.۴ درصد از سهم بازار آمریکا، HP را دنبال می کنند. این یعنی که مایکروسافت توانسته در ایالات متحده از شرکت های ایسر و ایسوس جلو بزند.البته میزان فروش کلی بازار جهان کاملاً با ارقام مشاهده شده تفاوت دارد چرا در این بازار لنوو موفق شده با اختصاص دادن ۲۳.۶ درصد از بازار کل جهان، عنوان موفقترین تولید کننده ی کامپیوتر خانگی در مقیاسی جهانی را از آن خود کند.پس از آن شرکت اچ پی با ۲۱.۸ درصد از فروش کلی کامپیوتر ها خانگی، شرکت چینی را دنبال می کند. در حالی که دِل با کسب ۱۶ درصد و اپل با کسب ۷.۳ درصد از میزان فروش جهانی در رتبه های بعدی قرار دارند. باید گفت که علاقه ی کاربران به کامپیوتر های مک کمتر شده چرا که سهم کمپانی کوپرتینویی از بازار حهانی نسبت به سال قبلی، ۸.۵ درصد کاهش یافته است.

مطلب با عنوان مایکروسافت به جمع ۵ تولید کننده‌ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا اضافه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت به جمع ۵ تولید کننده‌ی برتر کامپیوتر خانگی آمریکا اضافه شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون