روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه دو یا چند فایل PDF را با هم ترکیب کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه دو یا چند فایل PDF را با هم ترکیب کنیم؟

PDF ها از جمله فایل هایی هستند که زیاد با آن ها سر و کار داریم. اغلب کتاب های دیجیتالی، مقالات بلند بالا و دستورالعمل هایی که در سرتاسر وب پیدا می شوند، PDF هستند. پس نمی توان اهمیت بالای PDF ها را در دنیای امروز دست ...

The post چگونه دو یا چند فایل PDF را با هم ترکیب کنیم؟ appeared first on دیجیاتو.

PDF ها از جمله فایل هایی هستند که زیاد با آن ها سر و کار داریم. اغلب کتاب های دیجیتالی، مقالات بلند بالا و دستورالعمل هایی که در سرتاسر وب پیدا می شوند، PDF هستند. پس نمی توان اهمیت بالای PDF ها را در دنیای امروز دست کم گرفت.به همین منظور بد نیست حداقل یکی دو ترفند کاربردی در مورد آن ها بلد باشیم. مثلا اینکه چطور دو یا چند فایل PDF را به یک فایل جامع تبدیل کنیم می تواند موضوع جالبی باشد. در ادامه به سراغ این ترفند خوب و قابل استفاده خواهیم رفت و از نحوه انجام آن برایتان می گوییم.ترکیب PDF ها از طریق ویندوزدر ویندوز، Adobe Acrobat DC بهترین ابزاریست که می توان از آن برای ترکیب دو یا چند فایل PDF استفاده کرد. پس بیخود و بی جهت به دنبال نرم افزارهای متفرقه نروید و بیایید با همین Adobe Acrobat DC کار را جلو ببریم.برای شروع کار ابتدا وارد این صفحه شوید و نسخه تریال رایگان Adobe Acrobat DC را دانلود و نصب کنید. با به پایان رسیدن پروسه نصب و راه اندازی، پنجره Adobe Acrobat DC را باز کنید و به سراغ تب Tools بروید.در مرحله بعد روی Combine Files کلیک کنید تا ابزار ترکیب کننده فایل های PDF در اختیارتان قرار بگیرد. سپس با کلیک روی کلید Add Files به سراغ فایل هایی که می خواهید با هم ترکیبشان کنید بروید و آن ها را انتخاب کنید.فایل هایتان را که انتخاب کردید، در پنجره نرم افزار به دنبال کلید آبی رنگ Combine بگردید و روی آن کلیک کنید.با کلیک روی کلید Combine، پروسه ترکیب فایل های PDF آغاز می شود و در نهایت Adobe Acrobat DC تمام آن ها را در یک فایل ادغام می کند. تنها کاری که بعد از به پایان رسیدن این پروسه باید انجام دهید ذخیره کردن آن فایل جدید است.پس به همین منظور روی File کلیک کنیدو از میان گزینه های موجود در منوی باز شده به سراغ Save As بروید. حالا یک لوکیشن و نامی مناسب برای این فایل جدید در نظر بگیرد و آن را ذخیره کنید.ترکیب PDF ها از طریق مکآخرین نسخه سیستم عامل مک به کاربرانش اجازه می دهد تا حین پیشنمایش گرفتن از فایل های PDF آن ها را با هم نیز ترکیب کنند. روش انجام این کار نیز خیلی راحت است. برای شروع به سراغ فایندر بروید و به انتخاب تمام فایل هایی که می خواهید با هم ادغامشان کنید بپردازید.اگر همه فایل ها را با هم باز کنید، سیستم عامل مک طبق معمول همیشه پیشنمایش تمام آن ها را به نمایش خواهد گذاشت.در پنجره هر پیشنمایش به سراغ منوی View بروید و گزینه Thumbnails را انتخاب کنید. با این کار ساید باری در گوشه تصویر ظاهر می شود که می توان در آن تمام صفحات فایل های PDF را مشاهده کرد. حالا فقط کافیست صفحات یک PDF را با ماوس بگیرید و آن ها را در لا به لای صفحات PDF دیگر قرار دهید.کارتان که تمام شد، یک نام متفاوت برای این PDF تازه انتخاب و آن را ذخیره کنید.ترکیب PDF ها از طریق فضای وببرای ترکیب دو یا چند فایل PDF، ابزار تحت وب بیشماری نیز وجود دارد. فقط کافیست عبارت «How to combine PDF files» را گوگل کنید تا بیشمار نتیجه مختلف که هر کدامشان در نوع خود کاربردی نیز هستند در اختیارتان قرار بگیرند.اما شاید PDFMerge بهترین ابزار تحت وبی باشد که بتوانید پیدا کنید. نحوه کار با PDFMerge نیز به شدت آسان است. فقط کافیست وارد لینکی که برایتان گذاشتم بشوید و تمام فایل های PDF خود را به دست PDFMerge بسپارید. به محض کلیک روی کلید Merge Files پردازش های PDFMerge سریعا آغاز می شوند و تمام PDFهایتان در کمترین زمان ممکن در فایلی جدید ادغام خواهند شد.

مطلب با عنوان چگونه دو یا چند فایل PDF را با هم ترکیب کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه دو یا چند فایل PDF را با هم ترکیب کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون