روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یوتیوب با آپلود محتوای «تکراری» برخورد می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یوتیوب با آپلود محتوای «تکراری» برخورد می کند

اعضای برنامه مشارکت یوتیوب (YouTube's Partner Program) که در واقع تولیدکنندگان محتوا در این پلتفرم هستند، از این پس برای ادامه درآمدزایی از یوتیوب باید تابع قوانین جدیدی باشند. یوتیوب به تازگی قوانین جدیدی برای جلوگیری از آپلود محتوای تکراری ...

The post یوتیوب با آپلود محتوای «تکراری» برخورد می کند appeared first on دیجیاتو.

اعضای برنامه مشارکت یوتیوب (YouTube's Partner Program) که در واقع تولیدکنندگان محتوا در این پلتفرم هستند، از این پس برای ادامه درآمدزایی از یوتیوب باید تابع قوانین جدیدی باشند.یوتیوب به تازگی قوانین جدیدی برای جلوگیری از آپلود محتوای تکراری در این پلتفرم وضع کرده و به تولیدکنندگان محتوا هشدار داده که در صورت تخطی از آن ها، کانال هایشان را حذف می کند. علت وضع این قوانین محافظت از حق کپی رایت تولیدکنندگان محتوا عنوان شده است.ویدیوهایی که طبق قوانین جدید با آن ها برخورد می شود به شرح زیر هستند:ویدیوهایی که به صورت اتوماتیک ساخته شده باشنداز منابع شخص ثالث بیرون کشیده شده و هیچ محتوا یا صداگذاری به آن ها اضافه نشودبارها و بارها توسط کاربران مختلف بارگذاری شده باشند اما شما صاحب اصل محتوا نباشیدقصد دور زدن قوانین کپی رایت یوتیوب را داشته باشندبا وجود این قوانین، تولیدکنندگان محتوا همچنان می توانند از محتوای شخص ثالث در ویدیوهای خود استفاده کنند. با این وجود، اگر حتی مجوز استفاده از این محتوا را داشته باشند یا محتوا مشمول قانون استفاده منصفانه قرار بگیرد، باز هم ممکن است بر اساس چهار قانون بالا از سوی یوتیوب با ویدیو برخورد شود.مقامات یوتیوب در واکنش به این موضوع می گویند: "اکثر مواقع اگر برای استفاده از محتوا مجوز داشته باشید یا ویدیوهای شما با قوانین کپی رایت (مثل استفاده منصفانه) محافظت شده باشند، اگر هدف اصلی کانال شما درآمدزایی از محتوای سایر کانال ها و منابع باشد، یوتوب با شما برخورد خواهد کرد."با این حال، اگر بخواهید از محتوای شخص ثالث در ویدیوهایتان استفاده کرده و از قوانین جدید محتوای تکراری تخطی نکنید، باید به محتوای خود ارزش اضافه کنید. این ارزش می تواند از چیزهایی مثل افزودن به بار آموزشی ویدیو حاصل شود.اگر چه قوانین جدید یوتیوب قدم مثبتی در راستای افزایش کنترل کیفیت در این پلتفرم به حساب می آید، اما تغییرات ناگهانی قوانین در این پلتفرم معمولا شکایت و نارضایتی تولیدکنندگان محتوا در این پلتفرم را به همراه داشته. هر چند نکته خوب اینجاست که در صورت پاک شدن ویدیوها برای تخطی از قوانین، تولیدکنندگان محتوا می توانند پس از انجام اصلاحات روی ویدیوها بعد از گذشت سی روز مجددا آن ها را در یوتیوب ثبت کنند.

مطلب با عنوان یوتیوب با آپلود محتوای «تکراری» برخورد می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یوتیوب با آپلود محتوای «تکراری» برخورد می کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون