روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پتنت جدیدی از موبایل تاشوی سرفیس خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پتنت جدیدی از موبایل تاشوی سرفیس خبر می‌دهد

مایکروسافت چند هفته پیش از محصولات جدید سری سرفیس خود رونمایی کرد که موبایل تاشوی سرفیس اسرار آمیز این شرکت که با نام رمز سرفیس فون یا آندرومدا شناخته می شود، میان آنها نبود. حال شواهدی از کنفرانس خبری مایکروسافت بدست ...

The post پتنت جدیدی از موبایل تاشوی سرفیس خبر می دهد appeared first on دیجیاتو.

مایکروسافت چند هفته پیش از محصولات جدید سری سرفیس خود رونمایی کرد که موبایل تاشوی سرفیس اسرار آمیز این شرکت که با نام رمز سرفیس فون یا آندرومدا شناخته می شود، میان آنها نبود.حال شواهدی از کنفرانس خبری مایکروسافت بدست آمد که نشان می داد شرکت ردموندی در حال توسعه ی تلفن هوشمند تاشویی مشابه آندرومداست. علاوه بر این پانوس پارای سرپرست بخش طراحی مایکروسافت در صحبت هایش اشاره ی اندکی به چنین موبالی نمود و شایعاتش را دوباره بر سر زبان ها انداخت. حال شواهد محکمی پیدا شده که نشان می دهد مایکروسافت هنوز قصد دارد موبایل تاشوی سرفیس را تولید و عرضه کند.در پتنت جدید مایکروسافت که به تازگی توسط سازمان جهانی مالکیت فکری یا WIPO منتشر شده، طرح هایی با جزئیات کامل از این موبایل تاشو به چشم می خورد که مشخصات احتمالی این گجت را بر ملا کرده است.پتنت مذکور که توسط Windows Central پیدا شده و «دیوایسی با لولا» (Hinged Device) نام دارد، تبلتی را با صفحه نمایش تاشو را به نمایش می گذارد که کاربر می تواند با استفاده از لولای تعبیه شده در آن، گجت را به داخل یا بیرون تا کند.طرح های مایکروسافت جزئیات زیادی از پیچیدگی لولای تعبیه شده در این تبلت را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که این قسمت، بیشترین میزان اهمیت در این گجت را به خود اختصاص می دهدبدین ترتیب لولای تعبیه شده در این تبلت ها باید طراحی بدون نقصی داشته باشد و بتواند عملکرد و دوام فوق العاده ای از خود بر جای بگذارد. مایکروسافت در این پتنت اشاره کرده که از لولا می توان در گجت های زیادی نظیر تلفن هوشمند، لپتاپ و پوشیدنی ها استفاده نمود.علاوه بر این مایکروسافت سعی کرده که فشار وارده به لولا و نمایشگر تاشو را به شدت کاهش دهد تا این دو صدمه ی کمتری ببیند. بدین منظور کمپانی ردموندی مجبور شده که از اجزای به خصوصی پشت نمایشگر استفاده کند تا بتواند حتی در قسمت لولا نیز، قابلیت های لمسی را برای صفحه نمایش فراهم کند.

مطلب با عنوان پتنت جدیدی از موبایل تاشوی سرفیس خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پتنت جدیدی از موبایل تاشوی سرفیس خبر می‌دهد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون