روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان همه چیپ های مورد نیاز اپل توسط TSMC تولید خواهند شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

همه چیپ های مورد نیاز اپل توسط TSMC تولید خواهند شد

چیپ A12 شرکت اپل که در آیفون XS و آیفون XS مکس مورد استفاده قرار می گیرد اولین تراشه ی ۷ نانومتری دنیاست که برای استفاده در یک تلفن هوشمند رونمایی شد. اولین تلفن همراه هایی که با چیپست ۷ نانومتری عرضه خواهند ...

The post همه چیپ های مورد نیاز اپل توسط TSMC تولید خواهند شد appeared first on دیجیاتو.

چیپ A12 شرکت اپل که در آیفون XS و آیفون XS مکس مورد استفاده قرار می گیرد اولین تراشه ی ۷ نانومتری دنیاست که برای استفاده در یک تلفن هوشمند رونمایی شد. اولین تلفن همراه هایی که با چیپست ۷ نانومتری عرضه خواهند شد، هواوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو هستند که از چیپست کایرین ۹۸۰ استفاده می کنند.بر اساس گزارشات به نظر می رسد تولید کننده ی قطعات سخت افزاری تایوان که به اختصار TSMC نامیده می شود قصد دارد همه ی سفارشات مربوط به چیپست A13 اپل را به طور انحصاری قبول کند. تراشه ی A13 اپل قرار است تراشه ی مورد استفاده در آیفون های سال آینده باشد و TSMC تولید آن ها را در سال ۲۰۱۹ در اختیار خود قرار داده است.با این انحصار به نظر می رسد سهم TSMC از بازار به ۶۰ درصد افزایش پیدا کند. علاوه بر اپل، TSMC و چیپست ۷ نانومتریش ممکن است سفارشاتی از سوی AMD، هواوی، مدیاتک، انویدیا و کوالکام هم داشته باشند. موضوعی که می تواند در سال ۲۰۱۹ از نظر به دست گرفتن بازار یک رکورد محسوب شود.

مطلب با عنوان همه چیپ های مورد نیاز اپل توسط TSMC تولید خواهند شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان همه چیپ های مورد نیاز اپل توسط TSMC تولید خواهند شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون