روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۱۲ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA MENA شدند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۱۲ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA MENA شدند

ساعاتی پیش، نامزدهای نهایی سومین دوره جشنواره بازی های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با نام IMGA MENA مشخص شدند که در بین آن ها نام ۱۲ بازی ایرانی نیز دیده می شود. رویداد IMGA قدیمی ترین جشنواره بازی های موبایل در ...

The post ۱۲ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA MENA شدند appeared first on دیجیاتو.

ساعاتی پیش، نامزدهای نهایی سومین دوره جشنواره بازی های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با نام IMGA MENA مشخص شدند که در بین آن ها نام ۱۲ بازی ایرانی نیز دیده می شود.رویداد IMGA قدیمی ترین جشنواره بازی های موبایل در جهان محسوب می شود که از سال 2004 میلادی به صورت سالانه برگزار می شود. از سال گذشته، منطقه خاورمیانه هم به لیست مناطق تحت پوشش این جشنواره اضافه شد. تا پیش از این، جشنواره IMGA به صورت جهانی و به صورت جداگانه در دو منطقه چین و جنوب شرقی آسیا برگزار می شد. سال گذشته هم بازی ایرانی Around Mars نامزد بهترین بازی موبایل جهان در جشنواره IMGA Global سان فرانسیسکو آمریکا شد.در حال حاضر با انتشار لیست کامل نامزدها، رای گیری برای انتخاب بهترین بازی موبایلی این منطقه آغاز شده که بازی های ایرانی 41148، Colimus! ،Electron ،Fisher Boy ،Flipping Filip ،Harmony Irregular Mobile ،King of Wealth ،Magnis ، Mr Crow Don't open the envelope، Sweet Lemon و The Dark Wings 2 هم در بین نامزدها حضور دارند.در ضمن سال گذشته و در دومین جشنواره بازی های موبایلی IMGA MENA هم ۱۶ بازی ایرانی در بین نامزدها حضور داشتند. البته در آن زمان بازی های ایرانی بدون هیچ توضیحی برای مدت محدودی از لیست نامزدهای این جشنواره حذف شده بودند که البته پس از مدت کوتاهی دوباره به لیست نامزدها بازگشتند.در نهایت برای انتخاب بهترین بازی مردمی این جشنواره می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

مطلب با عنوان ۱۲ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA MENA شدند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۱۲ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA MENA شدند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون