روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد؛ حضور عجیب ۲ بازیکن از لیگ چین و عربستان از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد؛ حضور عجیب ۲ بازیکن از لیگ چین و عربستان

سرانجام تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد که شاخص ترین بازیکنان آن کیلیان ام باپه، ایموبیله و در نهایت ایکاردی با امتیاز 88 هستند. یکی از نکات عجیب در رابطه با این لیست به حضور دو بازیکن از لیگ های عربستان و ...

The post تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد؛ حضور عجیب ۲ بازیکن از لیگ چین و عربستان appeared first on دیجیاتو.

سرانجام تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد که شاخص ترین بازیکنان آن کیلیان ام باپه، ایموبیله و در نهایت ایکاردی با امتیاز 88 هستند. یکی از نکات عجیب در رابطه با این لیست به حضور دو بازیکن از لیگ های عربستان و چین برمی گردد که احتمالا حضور آن ها به دلیل جذب نظر کاربران فیفا 19 در آن منطقه است.هالک ستاره برزیلی که چند سالی می شود که با حقوقی نجومی در لیگ این کشور توپ می زند، با امتیاز 84 یکی از اعضای اصلی این تیم به شمار می رود. در ضمن در بین بازیکنان تعویضی هم صلاح ال شهری که سابقه زیادی در لیگ سطح اول عربستان دارد نیز با امتیاز 72 یکی از نیمکت نشینان تیم هفته چهارم به شمار می آید.از سمت دیگر، حضور دروازه بان کلمبیایی باشگاه ناپولی یعنی اسپینا با توجه به عملکرد درخشانی که در هفته گذشته داشت، کاملا قابل پیش بینی بود. بارکلی نیز که در اولین فصل حضور خود در چلسی، تا به امروز خوش درخشیده، تنها نماینده از لیگ برتر انگلیس در این فهرست محسوب می شود.در ادامه نگاهی به تیم هفته چهارم فیفا 19 خواهیم داشت:تیم هفته چهارم فیفا 19دروازه بان: اسپینا - 82دفاع چپ: بندیک هودس - 84دفاع وسط: دی لایت - 83دفاع وسط: روبن دیاز - 82هافبک راست - کیلیان ام باپه - 88هافبک هجومی - سابیتزر - 84هافبک هجومی - هالک - 84هافبک وسط: راس بارکلی - 82مهاجم: مارکو ایکاردی - 88مهاجم: ایموبیله - 88مهاجم: الکساندر لازکاتاز امروز می توانید کارت مخصوص به تیم هفته این بازیکنان را در بخش آلتیمیت تیم بازی تهیه کنید. لازم به ذکر است که این کارت ها طی مدت محدودی قابل تهیه خواهند بود.نزدیک به سه هفته از انتشار فیفا 19 گذشته و بسیاری از منتقدان این بازی را بهتری از نسخه های پیشین می دانند. البته فیفا در هفته اول حضور خود در بازار، کاهش ۲۵ درصدی فروش را نسبت به زمان مشابه در سال گذشته تجربه کرد که البته یکی از دلایل آن را می توان افزایش علاقه مردم به خرید نسخه دیجیتالی بازی ها دانست.

مطلب با عنوان تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد؛ حضور عجیب ۲ بازیکن از لیگ چین و عربستان از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تیم هفته چهارم فیفا 19 مشخص شد؛ حضور عجیب ۲ بازیکن از لیگ چین و عربستان از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون