روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سونی اجازه تغییر نام کاربری را سرانجام به کاربران شبکه پلی استیشن داد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سونی اجازه تغییر نام کاربری را سرانجام به کاربران شبکه پلی استیشن داد

سرانجام سونی به کاربران خود اجازه داد تا بتوانند نام کاربری خود را در PSN تغییر دهند. این قابلیت در ابتدا برای کاربران محدودی در دسترس قرار می گیرد و بعد از مدتی انجام این کار برای تمام یوزرهای شبکه پلی ...

The post قابلیت تغییر نام کاربری سرانجام به PSN اضافه شد appeared first on دیجیاتو.

سرانجام سونی به کاربران خود اجازه داد تا بتوانند نام کاربری خود را در PSN تغییر دهند. این قابلیت در ابتدا برای کاربران محدودی در دسترس قرار می گیرد و بعد از مدتی انجام این کار برای تمام یوزرهای شبکه پلی استیشن امکان پذیر خواهد شد.بسیاری از کاربران PSN از نامی که در گذشته برای یوزر خود در این شبکه انتخاب کرده بودند پشیمان هستند اما با عدم وجود تغییر نام کاربری، تنها گزینه قابل استفاده آن ها ساخت یک اکانت جدید بود که از آن جایی که امکان انتقال بازی ها و تروفی های به دست آمده از اکانت قدیمی به جدید امکان پذیر نیست، این روش هم چندان گزینه مناسبی محسوب نمی شود.در ضمن، کاربرانی که یوزرنیم خود را تغییر می دهند، می توانند نام کاربری قدیمی تر خودشان را هم در گوشه ای به نمایش بگذارند تا افرادی که پیش از این آن ها را با نام قبلی می شناختند، آن ها را گم نکنند.سونی اعلام کرده که کاربران هر چقدر که بخواهند می توانند نام کاربری خودشان را تغییر دهند. استفاده از این قابلیت برای بار اول رایگان بوده و بعد از آن باید برای هر دفعه تغییر، ۱۰ دلار بپردازید. البته این هزینه برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس تنها ۵ دلار خواهد بود.در ضمن این کمپانی اعلام کرده که تغییر نام کاربری در تمام بازی های پلی استیشن 4 که از ۱ آپریل امسال منتشر شده اند اعمال خواهد شد. همچنین برخی از بازی های شناخته شده پلی استیشن 4 و 3 نیز شامل این قابلیت تازه می شوند.سونی چندی پیش هم قابلیت دانلود کامل و اجرای بازی های پلی استیشن 2 و پلی استیشن 4 به صورت آفلاین را به سرویس PS Now اضافه کرد. البته هنوز بازی پلی استیشن 3 از قابلیت اجرای آفلاین پشتیبانی نمی کنند و احتمال می رود که این قابلیت هم در اینده نزدیک به سرویس PS Now اضافه شود.

مطلب با عنوان سونی اجازه تغییر نام کاربری را سرانجام به کاربران شبکه پلی استیشن داد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سونی اجازه تغییر نام کاربری را سرانجام به کاربران شبکه پلی استیشن داد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون