روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بزوس صندوقی خیریه با ارزش ۲ میلیارد دلار راه اندازی می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بزوس صندوقی خیریه با ارزش ۲ میلیارد دلار راه اندازی می کند

جف بزوس، مالک اصلی شرکت آمازون که حالا ثروتمند ترین فرد دنیاست، در تلاش است تا با سرمایه ای ۲ میلیارد دلاری در اقدامی خیراخواهانه شرکت کند. او و همسرش مک کنزی با استفاده از صندوق Day One تلاش می کنند ...

The post بزوس صندوقی خیریه با ارزش ۲ میلیارد دلار راه اندازی می کند appeared first on دیجیاتو.

جف بزوس، مالک اصلی شرکت آمازون که حالا ثروتمند ترین فرد دنیاست، در تلاش است تا با سرمایه ای ۲ میلیارد دلاری در اقدامی خیراخواهانه شرکت کند. او و همسرش مک کنزی با استفاده از صندوق Day One تلاش می کنند تا شبکه ای از مدرسه هایی جدید، غیر انتفاعی و درجه اول در مناطق محروم بسازند و همچنین به مراکز غیر انتفاعی که به خانواده های بی خانمان کمک می کنند یاری برسانند.سال گذشته جف بزوس در توییتر از فالوئر های خود پرسیده بود که بهترین راه برای شرکت در امری خیرخواهانه چیست و چند ماه پیش بود که او تصمیم گرفت تمرکز خود را روی دو حوزه قرار دهد.صندوق Day One Families به سازمان ها و گروه هایی که به تامین غذا و سرپناه برای خانواده های نیازمند می پردازند یاری می رساند. در حالی که Day One Academies تلاش می کند تا مجموعه ای از مدارسی با کیفیت و رایگان در مناطق محروم بسازد. جف بزوس در تلاش است تا سازمانی ایجاد کند که به طور مستقیم به یاری این مدارس بپردازد.مالک آمازون که از او بابت حقوق پایین کارکنان آمازون انتقاد هایی می شود، با توجه به سرمایه ی ۱۶۰ میلیارد دلاری اش کمتر در امور خیرخواهانه شرکت داشته. هرچند این خانواده در بهمن ماه سال گذشته ۳۳ میلیون دلار به TheDream.US کمک نقدی کردند. این کمک باعث می شود که هزاران فرد تحت پوشش این سازمان بدون نگرانی از هزینه ها به ادامه ی تحصیل در کالج بپردازند.

مطلب با عنوان بزوس صندوقی خیریه با ارزش ۲ میلیارد دلار راه اندازی می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بزوس صندوقی خیریه با ارزش ۲ میلیارد دلار راه اندازی می کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون