روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان در پی آزمایش داخلی گوگل، حالت «ذخیره باتری» اندروید ۹ با اختلالاتی مواجه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

در پی آزمایش داخلی گوگل، حالت «ذخیره باتری» اندروید ۹ با اختلالاتی مواجه شد

در مواقعی که شارژ باتری گوشی رو به اتمام بوده و از طرفی می خواهید مدت زمان بیشتری را با موبایل بگذرانید، فعال سازی «ذخیره باتری» (Batter Saver) یکی از بهترین راه ها است. در این حالت اپلیکیشن های پس زمینه متوقف می شوند، روشنایی ...

The post در پی آزمایش داخلی گوگل، حالت «ذخیره باتری» اندروید ۹ با اختلالاتی مواجه شد appeared first on دیجیاتو.

در مواقعی که شارژ باتری گوشی رو به اتمام بوده و از طرفی می خواهید مدت زمان بیشتری را با موبایل بگذرانید، فعال سازی «ذخیره باتری» (Batter Saver) یکی از بهترین راه ها است. در این حالت اپلیکیشن های پس زمینه متوقف می شوند، روشنایی صفحه در درجه پایین تری می گیرد و در نتیجه عمر شارژ گوشی هم افزایش پیدا می کند.حالا با توجه به گفته کاربران فروم ردیت که اندروید 9 را روی دستگاه های اندرویدی شان دارند، این حالت با اختلالاتی مواجه شده و حتی وقتی که شارژ گوشی 99 درصد است خود به خود فعال می شود. البته گوگل در بیانیه ای از کاربران عذرخواهی کرده و گفته که این مشکل «نتیجه یک آزمایش داخلی برای تست قابلیت ذخیره باتری بود که اشتباها در دسترس بعضی کاربران قرار گرفت»حالا هم مشکل رفع شده و کاربران دوباره بدون مشکل می توانند از قابلیت ذخیره باتری استفاده کنند. بد نیست بدانید نسخه نهایی اندروید 9 که با نام پای شناخته می شود، فعلا تنها برای پیکسل های گوگل منتشر شده و بقیه کمپانی ها نیز تا چند ماه دیگر گوشی هایشان را به این سیستم عامل مجهز خواهند کرد.گوگل برنامه دارد تا در تاریخ نهم اکتبر (17 مهر) رویدادی برگزار کرده و در آن از پیکسل های نسل سوم رونمایی کند. اخبار درز کرده نشان می دهند که به رسم گذشته، این بار نیز پیکسل در دو مدل معرفی می شود و هر دو دارای بریدگی بالای نمایشگر هستند.

مطلب با عنوان در پی آزمایش داخلی گوگل، حالت «ذخیره باتری» اندروید ۹ با اختلالاتی مواجه شد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان در پی آزمایش داخلی گوگل، حالت «ذخیره باتری» اندروید ۹ با اختلالاتی مواجه شد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون