روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بیانیه اسنپ تریپ به فیلترینگ بی‌دلیل این اپلیکیشن اشاره دارد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بیانیه اسنپ تریپ به فیلترینگ بی‌دلیل این اپلیکیشن اشاره دارد

روز گذشته چند استارتاپ حوزه گردشگری و فروش بلیت به صورت آنلاین به ناگهان فیلتر شدند که اسنپ تریپ یکی از آن ها بود. مجموعه های فیلتر شده می گویند این فیلترینگ بدون اخطار قبلی صورت گرفته و اصلا مشخص نیست به چه ...

The post بیانیه اسنپ تریپ به فیلترینگ بی دلیل این اپلیکیشن اشاره دارد appeared first on دیجیاتو.

روز گذشته چند استارتاپ حوزه گردشگری و فروش بلیت به صورت آنلاین به ناگهان فیلتر شدند که اسنپ تریپ یکی از آن ها بود. مجموعه های فیلتر شده می گویند این فیلترینگ بدون اخطار قبلی صورت گرفته و اصلا مشخص نیست به چه دلیلی سرویس های مورد نظر از دسترس کاربران ایرانی خارج شده اند.اگرچه از منابع دیگری شنیده می شود فیلترینگ به درخواست سازمان هواپیمایی کشور بوده اما تاکنون شرکت های متاثر از این اتفاق هیچ اطلاعاتی در مورد فیلترینگ ناگهانی دریافت نکرده اند.اسنپ تریپ شامگاه پنجشنبه 22 شهریور ماه 1397 بدون دریافت هیچگونه اخطار و اطلاع رسانی از سوی مراجع ذی ربط فیلتر شد. اسنپ تریپ یکی از استارتاپ های موفق در حوزه فروش خدمات گردشگری از جمله هتل و پرواز است و طی سه سال اخیر توانسته به بیش از 130 هزار مسافر خدمت رسانی کند.به گزارش روابط عمومی اسنپ تریپ، تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره فیلتر شدن این سایت به اسنپ تریپ اعلام نشده است و مدیران ارشد این مجموعه در حال بررسی این موضوع هستند. امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد عملیاتی اسنپ تریپ فیلتر ناگهانی سایت را ضربه به کسب و کار اسنپ تریپ و کسب و کارهای نوین در صنعت گردشگری می داند:« فیلتر شدن در این روزهای پرتقاضا برای سفر، نتیجه ای جز از دست دادن مشتری، کاهش فروش و البته آسیب به نام برند اسنپ تریپ برای ما به همراه نداشته است. هدف ما در اسنپ تریپ مقرون به صرفه کردن مقوله سفر و ایجاد انگیزه برای افزایش سفرهای داخلی برای مردم ایران است ما معتقدیم مردم ایران باید بتوانند سهم سفر را در سبد خانوار افزایش دهند و این تنها با کاهش هزینه های سفر و آسان کردن پروسه سفر برای آنها امکان پذیر است و برای تحقق این هدف همواره در حال تلاش هستیم.مهاجر متذکر شد: ما در طول سه سال فعالیت خود در بازار توریسم ایران سعی کرده ایم در جهت رشد این صنعت گام برداریم، در شرایطی که تنها سایتی هستیم که امکان پرداخت از طریق ویزا و مستر کارت را برای توریست های خارجی فراهم کرده و تا کنون به بیش از هزار توریست خارجی خدمات ارائه کرده ایم انتظار داریم که در شرایط کنونی که اقتصاد ایران نیازمند فعالیت های مثبت در جهت ارزآوری است، بی جهت متوقف نشویم.»اسنپ تریپ به عنوان یکی از بزرگترین استارتاپ های حوزه گردشگری انتظار دارد هر چه سریع تر از سوی مراجع ذی ربط درباره دلایل این فیلترینگ مطلع گردد.

مطلب با عنوان بیانیه اسنپ تریپ به فیلترینگ بی‌دلیل این اپلیکیشن اشاره دارد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بیانیه اسنپ تریپ به فیلترینگ بی‌دلیل این اپلیکیشن اشاره دارد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون