روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مقایسه‌ی شارژدهی باتری آیفون XS و آیفون XR از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مقایسه‌ی شارژدهی باتری آیفون XS و آیفون XR

اپل از آیفون های جدید خود یعنی آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR رونمایی کرد که در آن از اولین تراشه ی ۷ نانومتری استفاده می شود، دوربین قدرتمند تری دارد،  توانایی تشخیص چهره ی منحصر به فردی ارائه می کند. ...

The post مقایسه ی شارژدهی باتری آیفون XS و آیفون XR appeared first on دیجیاتو.

اپل از آیفون های جدید خود یعنی آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR رونمایی کرد که در آن از اولین تراشه ی ۷ نانومتری استفاده می شود، دوربین قدرتمند تری دارد، توانایی تشخیص چهره ی منحصر به فردی ارائه می کند. آیفون XR با طراحی مشابه از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است. اما ماندگاری باتری در این تلفن ها همچنان سوالات زیادی باقی می گذارد.اپل طبق روال گذشته اش جزئیات زیادی از باتری های مورد استفاده در آیفون ها ارائه نکرد. بنابراین راجع به قدرت شارژدهی این تلفن های هوشمند باید کمی صبر کنیم تا آزمایش های تخصصی تری روی خود گوشی ها انجام شود. اما با توجه به برخی اطلاعات ارائه شده توسط اپل می توان تا حدی شارژدهی باتری های آیفون های جدید را تخمین زد.به نظر می رسد که آیفون XR قویترین باتری بین همه ی آیفون ها را ارائه کند. البته تفاوت های بسیار زیادی در این بین به چشم نمی خورد. اما به نظر می رسد باتری این آیفون کمی بیشتر از آیفون XS مکس ماندگار باشد. البته هر دوی آن ها نسبت به آیفون ۸ پلاس حدود یک ساعت و نیم بیشتر قدرت شارژدهی دارند.بنابراین همچنان نمی توان انتظار داشت که آیفون های جدید را بدون استفاده از شارژر بتوانیم دو روز روشن نگه داریم، اما به هر ترتیب شاهد پیشرفت هایی در امر شارژدهی هستیم. در جدول زیر می توانید قدرت شارژدهی آیفون های مختلف را مشاهده کنید:پخش صداپخش ویدیواینترنتمدت مکاملهنام گوشی۶۵ ساعت۱۵ ساعت۱۳ ساعت۲۵ ساعتآیفون XS مکس۶۰ ساعت۱۴ ساعت۱۲ ساعت۲۰ ساعتآیفون XS۶۵ ساعت۱۶ ساعت۱۵ ساعت۲۵ ساعتآیفون XR۶۰ ساعت۱۳ ساعت۱۲ ساعت۲۱ ساعتآیفون X۶۰ ساعت۱۴ ساعت۱۳ ساعت۲۱ ساعتآیفون ۸ پلاس۴۰ ساعت۱۳ ساعت۱۲ ساعت۱۴ ساعتآیفون ۸۶۰ ساعت۱۴ ساعت۱۳ ساعت۲۱ ساعتآیفون ۷ پلاس۴۰ ساعت۱۳ ساعت۱۲ ساعت۱۴ ساعتآیفونهمه ی آیفون های بالا به جز سری ۷، از شارژ سریع بهره مند هستند. اما برای استفاده از این ویژگی در آیفون ها باید شارژر های سریع را به طور جداگانه خریداری کنید. چرا که شارژر هایی که همراه با آیفون ها عرضه می شوند سرعت شارژ به مراتب پایین تری ارائه می کنند. همچنین همه ی آیفون های بالا به جز سری ۷ از ویژگی شارژ بی سیم بهره مند هستند.بنابراین طبق اطلاعات بالا آیفون XR به صرفه ترین آیفون لقب خواهد گرفت که علاوه بر قیمت مناسب بهترین شارژدهی را نیز خواهد داشت.

مطلب با عنوان مقایسه‌ی شارژدهی باتری آیفون XS و آیفون XR از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مقایسه‌ی شارژدهی باتری آیفون XS و آیفون XR از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون