روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل با همکاری سامسونگ نسل بعدی پیامک را فراگیر می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل با همکاری سامسونگ نسل بعدی پیامک را فراگیر می کند

کمپانی گوگل تصمیم دارد طی شراکتی با بزرگترین تولیدکننده موبایل های اندرویدی، سامسونگ، استاندارد جدید پیامک را به کاربران عرضه کند. این دو شرکت قصد دارند برای بهبود تجربه کاربری، نرم افزارهای ارسال پیامک خود را به فناوری RCS مجهز ...

The post گوگل با همکاری سامسونگ نسل بعدی پیامک را فراگیر می کند appeared first on دیجیاتو.

کمپانی گوگل تصمیم دارد طی شراکتی با بزرگترین تولیدکننده موبایل های اندرویدی، سامسونگ، استاندارد جدید پیامک را به کاربران عرضه کند. این دو شرکت قصد دارند برای بهبود تجربه کاربری، نرم افزارهای ارسال پیامک خود را به فناوری RCS مجهز کرده و با یکدیگر همگام سازی کنند.بر اساس اظهارات گوگل، نخستین نشانه های شراکت این شرکت با کمپانی کره ای را می توان در پرچمداران سری S8 و پس از آن مشاهده کرد. طبق گفته مقامات کمپانی ساکن مانتین ویو، همه گلکسی های جدید به صورت پیش فرض از فناوری RCS بهره مند خواهند بود.فناوری RCS تجربه ای مانند پیام رسان های اینترنتی را فراهم می کندلازم به ذکر است که تکنولوژی RCS یا خدمات ارتباطی غنی، به کاربران اجازه می دهد تصاویر با کیفیت و ویدیوها را از طریق پیامک ارسال کنند و حتی از تایپ عبارات توسط طرف مقابل (پیش از ارسال) آگاه شوند. فناوری مذکور در واقع تجربه ای مانند پیام رسان های اینترنتی را فراهم می کند اما برای استفاده از آن، هر دو طرف ارتباط باید از دستگاه های مجهز به RCS استفاده کرده و اپراتورها نیز از این فناوری پشتیبانی کنند.گفتنی است گوگل با توجه به سهم بازار بالای سامسونگ این شرکت را برای فراگیر کردن فناوری RCS انتخاب کرده و انتظار می رود طی سال های پیش رو و با پیشرفت زیرساخت ها، RCS جایگزین SMS شود.

مطلب با عنوان گوگل با همکاری سامسونگ نسل بعدی پیامک را فراگیر می کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل با همکاری سامسونگ نسل بعدی پیامک را فراگیر می کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون