روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لول آپ 97 به پایان رسید و بهترین‌های این رویداد دو ماهه معرفی شدند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لول آپ 97 به پایان رسید و بهترین‌های این رویداد دو ماهه معرفی شدند

عصر پنجشنبه، با برگزاری اختتامیه لول آپ 97، بهترین های این رویداد دو ماهه در قالب سه تیم برتر و پنج تیم شایسته تقدیر معرفی شدند. در این میان، به سه تیم برتر به ترتیب جوایز ۳۰، ۱۵ و ۷ میلیونی ...

The post بهترین های لول آپ 97 معرفی شدند appeared first on دیجیاتو.

عصر پنجشنبه، با برگزاری اختتامیه لول آپ 97، بهترین های این رویداد دو ماهه در قالب سه تیم برتر و پنج تیم شایسته تقدیر معرفی شدند.در این میان، به سه تیم برتر به ترتیب جوایز ۳۰، ۱۵ و ۷ میلیونی اهدا شد و هر کدام از تیم های شایسته تقدیر نیز مبلغ ۲ میلیون تومان را به عنوان هدیه دریافت کردند.رتبه ۱: تیم Dream Drawing Desk برای بازی Ebgatرتبه ۲؛ تیم Drop By Drops برای بازی قایم باشکرتبه ۳؛ تیم درخت سفید برای بازی هفت سنگجدا از جوایز ذکر شده، هر کدام از عناوین حاضر در لول آپ امسال که پتانسیل نشر و کسب سرمایه را داشته باشند، حمایت های شرکت فن افزار و امکان حضور در فروشگاه هیولا را پیدا خواهند کرد.لازم به ذکر است که لول آپ امسال به طور ویژه ای روی تولید بازی تحت شبکه برای پلتفرم پی سی متمرکز بود و جدا از آن تیم های شرکت کننده باید از المان های ایرانی در طراحی بازی خود استفاده می کردند. در کل، از بین ۹۲ تیمی که در لول آپ دوم حضور داشتند، ۴۸ درصد در تهران و ۵۲ درصد دیگر از دیگر استان های کشور در این رویداد شرکت کردند.در دوره پیشین لول آپ که تابستان سال ۹۵ برگزار شد، ۱۷۴ تیم از سراسر ایران به رقابت پرداختند که نتیجه آن ۶۴ محصول نهایی بود که بعضی از آن ها منتشر شده و موفقیت هایی نیز کسب کردند. البته در دوره اول لول آپ دست تیم های شرکت کننده برای انتخاب پلتفرم و سبک بازی بازتر از دوره فعلی بود.همچنین، حسین کریمی قدوسی به عنوان مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، یاسر ژیان و امیرحسین فصیحی از اعضای تیم فن افزار و در نهایت محسن وفانژاد و نادر امرایی به عنوان نمایندگان رسانه، وظیفه داوری لول آپ امسال را برعهده داشتند.به نظر شما برگزاری چنین رویداد هایی، آن هم توسط بخش خصوصی تا چه اندازه روی پیشرفت بازی سازی در کشور تاثیرگذار خواهد بود؟

مطلب با عنوان لول آپ 97 به پایان رسید و بهترین‌های این رویداد دو ماهه معرفی شدند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لول آپ 97 به پایان رسید و بهترین‌های این رویداد دو ماهه معرفی شدند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون