روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی صفحه ساعت اپل واچ 4؛ شلوغ و گیج کننده از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی صفحه ساعت اپل واچ 4؛ شلوغ و گیج کننده

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به جدیدترین ساعت هوشمند کمپانی اپل با نام «اپل واچ 4» هستند که دیروز در کوپرتینو معرفی شد. با نگاه اول به صفحه ساعت جدید اپل، انبوهی از نشانگرها را می بینیم که هرکدام ...

The post طراحی صفحه ساعت اپل واچ 4؛ شلوغ و گیج کننده appeared first on دیجیاتو.

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به جدیدترین ساعت هوشمند کمپانی اپل با نام «اپل واچ 4» هستند که دیروز در کوپرتینو معرفی شد.با نگاه اول به صفحه ساعت جدید اپل، انبوهی از نشانگرها را می بینیم که هرکدام اطلاعات متفاوتی را به نمایش می گذارند. از نشانگر دمای هوا و شدت اشعه فرابنفش گرفته تا قرار ملاقات برای تمرین ورزشی با یکی از دوستان و البته یک کره زمین قابل چرخش! که احتمالاً به خاطر پر کردن جای خالی در صفحه اصلی گنجانده شده است.چگالی نشانگرها در صفحه اصلی اپل واچ 4 به قدری بالاست که زمان قابل توجهی طول می کشد تا با آنها ارتباط برقرار کنید. جالب اینکه اپل برای رویداد معرفی از تصویری استفاده کرده که بر خلاف سنت شرکت، بسیار شلوغ و گیج کننده بوده و حتی ترکیب رنگی آن یکپارچگی لازم را ندارد.شلوغی بیش از حد صفحه اپل واچ 4 با توجه به تأکید اپل بر سادگی در طراحی بسیار عجیب استخوشبختانه امکان شخصی سازی صفحه اصلی اپل واچ 4 وجود داشته و به عنوان مثال شرکت هایی مانند Nike طرح های جالبی را برای آن ارائه خواهند کرد. با این وجود شلوغی بیش از حد حالت پیش فرض صفحه موضوعی است که با توجه به پیشینه اپل و تأکید بر سادگی در طراحی توسط این کمپانی، قابل چشم پوشی نبوده و مسلماً برای کاربر گیج کننده خواهد بود.مشکل اصلی در طراحی صفحه اپل واچ 4، اطلاعات زیادی است که یکجا به کاربر ارائه می شوند و تمرکز وی را برهم می زنند. به همین خاطر انتظار می رود هنگام عرضه، امکان ساده سازی صفحه اصلی از طریق تنظیمات در اختیار کاربر قرار گیرد تا استفاده از ساعت هوشمند اپل برای افراد مختلف (به خصوص قدیمی ترها) ساده و لذت بخش باشد.گفتنی است اپل واچ 4 با بهره گیری از سیستم عامل WatchOS 5 و انواع سنسورها از جمله EKG (برای ثبت نوار قلب) ابزاری کاربردی بوده که می تواند با هر بار شارژ، تا دو روز کاربر را همراهی کند.

مطلب با عنوان طراحی صفحه ساعت اپل واچ 4؛ شلوغ و گیج کننده از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی صفحه ساعت اپل واچ 4؛ شلوغ و گیج کننده از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون