روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل داکس با Grammarly اشتباهات گرامری شما را تصحیح می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل داکس با Grammarly اشتباهات گرامری شما را تصحیح می‌کند

به عنوان یک فارسی زبان، شاید کم پیش بیاید که بخواهید یک متن انگلیسی بنویسید. نوشتن یک متن صحیح از نظر گرامری هم مهارتی است که هر کسی از آن برخوردار نیست. اما به لطف اپلیکیشن های تصحیح گرامر، این روزها نوشتن ...

The post گوگل داکس با Grammarly اشتباهات گرامری شما را تصحیح می کند appeared first on دیجیاتو.

به عنوان یک فارسی زبان، شاید کم پیش بیاید که بخواهید یک متن انگلیسی بنویسید. نوشتن یک متن صحیح از نظر گرامری هم مهارتی است که هر کسی از آن برخوردار نیست.اما به لطف اپلیکیشن های تصحیح گرامر، این روزها نوشتن متن های انگلیسی ساده تر از همیشه شده. یکی از این اپلیکیشن ها Grammarly نام دارد که چندی پیش آن را به شما معرفی کردیم.سازندگان این اپلیکیشن خوب و کاربردی، به تازگی از همکاری خود با سرویس گوگل داکس خبر داده اند. از این به بعد وقتی بخواهید در وبسایت گوگل داکس متنی بنویسید، Grammarly می تواند به طور همزمان غلط های تایپی و گرامری شما را برایتان تصحیح کند.لازم به ذکر است که این ویژگی چند ماهی هست که در فاز بتا به سر می برد و فقط کاربران حق اشتراک پرداز گوگل داکس می توانستند آن را تجربه کنند. اما طبق اعلام Grammarly، از امروز به بعد کلیه کاربران گوگل کروم با ورود به سرویس داکس می توانند از این ویژگی کاربردی استفاده نمایند.شما هم می توانید از همین حالا عملکرد Grammarly را در گوگل داکس بسنجید. فقط کافیست وارد وبسایت داکس شده و از گوشه پایین و سمت راست، روی لوگوی قرمز رنگ Grammarly کلیک کنید.

مطلب با عنوان گوگل داکس با Grammarly اشتباهات گرامری شما را تصحیح می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل داکس با Grammarly اشتباهات گرامری شما را تصحیح می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون