روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آنر اولین موبایل 5G خود را سال آینده عرضه می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آنر اولین موبایل 5G خود را سال آینده عرضه می‌کند

همه شرکت ها در حال آماده شدن برای شبکه 5G در سال آینده هستند و تقریبا هر برند بزرگی در حال آماده سازی موبایل هایی است تا در چین، ایالات متحده و دیگر کشورهای آماده برای شبکه 5G که صنایعی نظیر هوش مصنوعی ...

The post آنر اولین موبایل 5G خود را سال آینده عرضه می کند appeared first on دیجیاتو.

همه شرکت ها در حال آماده شدن برای شبکه 5G در سال آینده هستند و تقریبا هر برند بزرگی در حال آماده سازی موبایل هایی است تا در چین، ایالات متحده و دیگر کشورهای آماده برای شبکه 5G که صنایعی نظیر هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء را به پیش می راند عرضه کند.و قرار نیست آنر هم از این هیاهو عقب بماند. در جریان جلسه با سهامداران شرکت که در هنگ کنگ برگزار شد، جورج ژاو مدیر برند آنر گفت این شرکت می خواهد سال آینده اولین موبایل مجهز به فناوری 5G خود را عرضه کند.به عنوان شخصی که در کسب و کار فناوری های مخابراتی سال ها فعال بوده و پرش از 3G به 4G را دیده، او معتقد است ماجرا در سه مرحله مشارکتی پیش می رود. اولی از سوی مبتکران پتنت ها مثل هواوی و دومی از سوی توسعه دهندگان شبکه مثل اپل، سامسونگ و کوالکام خواهد بود. مرحله سوم نیز مشارکت توسعه دهندگان تلفن های هوشمند را می طلبد که بر اساس 5G محصولات خود را توسعه دهند.جای تعجب نیست موبایل بعدی آنر که مجهز به پردازنده کایرین ۹۸۰ است از فناوری 5G نیز پشتیبانی کند چون مودم Balong 5000 را درون خود جای خواهد داد. با این حال معلوم نیست آنر مجیک ۲ نیز چنین قابلیت پیدا خواهد کرد یا نه چون این موبایل اواخر سال ۲۰۱۸ عرضه می شود.سوار بر موج 5G، شرکت آنر امید دارد که تا سال ۲۰۲۰ جزو ۵ برند تولیدکننده تلفن همراه و تا سال ۲۰۲۲ جزو سه برند برتر باشد. اگرچه این ادعا بسیار جاه طلبانه به نظر می رسد اما با در نظر گیری رشد خارق العاده فروش این شرکت، بعید هم نیست.

مطلب با عنوان آنر اولین موبایل 5G خود را سال آینده عرضه می‌کند از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آنر اولین موبایل 5G خود را سال آینده عرضه می‌کند از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون