روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی ایرانی «فرزندان مورتا» برای سوییچ عرضه خواهد شد‌‌ [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی ایرانی «فرزندان مورتا» برای سوییچ عرضه خواهد شد‌‌ [تماشا کنید]

بازی ایرانی فرزندان مورتا که در سطح جهانی با نام Children of Morta شناخته می شود، برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. این خبر را ناشر جهانی این بازی یعنی کمپانی 11 بیت استودیوز اعلام کرده است. فرزندان مورتا ...

The post بازی ایرانی «فرزندان مورتا» برای سوییچ عرضه خواهد شد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

بازی ایرانی فرزندان مورتا که در سطح جهانی با نام Children of Morta شناخته می شود، برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد. این خبر را ناشر جهانی این بازی یعنی کمپانی 11 بیت استودیوز اعلام کرده است.فرزندان مورتا همان طور که از اسمش پیداست روایتگر داستان اعضای خانواده ای است که برای حفظ هسته اصلی خانواده، درگیر جنگ هایی اساطیری می شوند. این عنوان قبل از این توانسته بود تا بودجه مورد نظر خود را از طریق کیک استارتر جذب کند. فن افزار به عنوان سازنده بازی در ایران بیشتر به خاطر بازی گرشاسپ که در زمان عرضه خود سر و صدای زیادی به پا کرده بود، شناخته می شود.قرار است این عنوان در اوایل سال اینده میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. جدا فرزندان مورتا، 11 بیت فهرستی را از عناوینی که طی ماه های آتی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد، منتشر کرده است.در این لیست نام بازی Moonlighter در سبک نقش آفرینی دیده می شود که طی سال جاری برای ‍‍پلی استیشن 4 عرضه شده بود. در ضمن، بازی شناخته شده This War of Mine که ‍در ایران توسط فروشگاه مجازی هیولاهمراه با زیرنویس فارسی منتشر شده، در ادامه سال برای سوییچ هم عرضه خواهد شد. این عنوان در واقع روایتگر جنگ های داخلی اروپای شرقی و فروپاشی یوگسلاوی است که تلفات زیادی از مردم عادی به جا گذاشت.جدا از این ها، امروز و طی نمایشگاه گیمزکام 2018، اطلاعات جدیدی از تعداد زیادی از بازی های بزرگ منتشر شد که با دنبال کردن این تگ به آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد.طی سال های اخیر، برخی از بازی های ایرانی با استقبال خوبی در بازارهای جهانی همراه شده اند. به نظر شما کدامیک از بازی های تولید داخل پتانسیل عرضه در بازارهای جهانی را دارند. در هفته ای که گذشت، مدیرعامل سابق بنیاد ملی بازی های رایانه ای از لزوم ساخت کنسول بازی ایرانی سخن گفته بود.

مطلب با عنوان بازی ایرانی «فرزندان مورتا» برای سوییچ عرضه خواهد شد‌‌ [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی ایرانی «فرزندان مورتا» برای سوییچ عرضه خواهد شد‌‌ [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون