روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خبری از بخش آنلاین در بازی Assassin’s Creed Odyssey نیست از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خبری از بخش آنلاین در بازی Assassin’s Creed Odyssey نیست

در حالی که مدت نسبتاً زیادی از معرفی بازی Assassin’s Creed Odyssey می گذرد و شاهد انتظار جزئیات از بخش های مختلف گیم پلی و داستان بازی بوده ایم، هیچ گونه اطلاعاتی از بخش های آنلاین به اشتراک گذاشته نشده است. همین مسئله باعث شد تا ...

The post خبری از بخش آنلاین در بازی Assassin’s Creed Odyssey نیست appeared first on دیجیاتو.

در حالی که مدت نسبتاً زیادی از معرفی بازی Assassin’s Creed Odyssey می گذرد و شاهد انتظار جزئیات از بخش های مختلف گیم پلی و داستان بازی بوده ایم، هیچ گونه اطلاعاتی از بخش های آنلاین به اشتراک گذاشته نشده است. همین مسئله باعث شد تا شایعاتی مبنی بر عدم وجود حالت های آنلاین در فضای مجازی منتشر شود؛ شایعاتی که اکنون به صورت رسمی تایید شده اند.اسکات فیلیپس، کارگردان بازی Assassin’s Creed Odyssey، چندی پیش مصاحبه ای با وبسایت گیم اینفورمر انجام داد. فیلیپس طی انجام این مصاحبه با سوالات گوناگون از بخش های مختلف بازی روبرو شد که یکی از آن ها پیرامون بخش چندنفره بود. او در پاسخ گفت چنین بخش هایی هرگز به بازی اضافه نخواهند شد. البته او در ادامه اضافه کرد ممکن است چنین تصمیمی را برای نسخه های آینده سری اساسینز کرید اتخاذ نکنند.به دو دلیل رخ دادن چنین اتفاقی چندان هم دور از ذهن نبود. همان طور که پیش از این نیز ذکر شد، از ابتدا سازندگان بازی هیچ گونه اشاره ای به حالت های آنلاین نکردند و همین مسئله نیز باعث گمانه زنی هایی در این رابطه شد. دومین دلیل هم سیاست های اخیر شرکت یوبیسافت در چند سال اخیر بود که باعث شده بود سازندگان بازی بخش چندنفره را برای تمرکز بیشتر روی بخش تک نفره کنار می گذاشتند.فیلیپس در بخش دیگری از این مصاحبه اعلام کرد سازندگان بازی هیچ وقت به دنبال اضافه کردن حالت بتل رویال به بازی Assassin’s Creed Odyssey نبوده اند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که بتل رویال امروزه به یکی از ترندهای اصلی ویدیو گیم در سرتاسر جهان تبدیل شده است و بسیاری از شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر، آن را در محصولات جدید خود قرار می دهند یا به محصولات قدیمی اضافه می کنند.در نهایت، از فیلیپس درباره «حالت اکتشاف» (Discovery Mode) در بازی Assassin’s Creed Odyssey پرسیده شد که نخستین بار برای بازی Origins معرفی شده بود. فیلیپس در پاسخ به این پرسش گفت باید شرایط آینده را دید و سپس درباره آن تصمیم گرفت.در پایان لازم به ذکر است این بازی در تاریخ 13 مهر برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

مطلب با عنوان خبری از بخش آنلاین در بازی Assassin’s Creed Odyssey نیست از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خبری از بخش آنلاین در بازی Assassin’s Creed Odyssey نیست از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون