روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ریشخند سامسونگ به اپل این بار با قابلیت‌های گلکسی نوت 9 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ریشخند سامسونگ به اپل این بار با قابلیت‌های گلکسی نوت 9 [تماشا کنید]

همانطور که می دانید دو روز پیش سامسونگ از جدیدترین پرچمدار خود یعنی گلکسی نوت 9 رونمایی نمود. حال این شرکت کره ای تنها چند روز پس از آن، دو آگهی تبلیغاتی با موضوع قابلیت های منحصر به فرد آن و مقایسه اش با ...

The post ریشخند سامسونگ به اپل این بار با قابلیت های گلکسی نوت 9 [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

همانطور که می دانید دو روز پیش سامسونگ از جدیدترین پرچمدار خود یعنی گلکسی نوت 9 رونمایی نمود. حال این شرکت کره ای تنها چند روز پس از آن، دو آگهی تبلیغاتی با موضوع قابلیت های منحصر به فرد آن و مقایسه اش با آیفون های اپل در فضای مجازی منتشر کرده که نشان می دهد، داستان ویدیو های تبلیغاتی سریالی Ingenius این کمپانی و ریشخند سامسونگ به اپل تمامی ندارد.تقریباً دو ماه پیش بود که سامسونگ در یک آگهی تبلیغاتی، آیفون های قدیمی را به سخره گرفت و به کاهش سرعت پردازنده، عدم مقاومت در برابر آب و بی ثباتی نرم افزار آیفون 6 اشاره کرد.به نظر می رسد که در آن زمان این ویدیو تاثیر شگرفی در دنیای رسانه گذاشته باشد چرا که سامسونگ سعی کرده سراغ مصائب فروشندگان کمپانی کوپرتینویی رفته و یک سری آگهی سریالی با محوریت متخصصین فنی اپل استور بسازد.تا به حال این آگهی های تبلیغاتی سریالی به مسائل مختلفی همچون سرعت دانلود پایین تر آیفون 10 نسبت به دیگر پرچمداران، عدم وجود درگاه هدفون در آیفون ها، برتری دوربین،حافظه و قدرت پردازش گلکسی اس 9 از آیفون ها پرداخته است. حتی یک آگهی جالب نیز درباره ی استفاده از بریدگی نمایشگر در آیفون 10 نیز ساخته شده که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخته است.حال به نظر می رسد نوبت به گلکسی نوت 9 رسیده و اپل قصد دارد با ویژگی های جدید آن کمپانی کوپرتینویی را به سخره بگیرد.بدین منظور سامسونگ دو ویدیوی تبلیغاتی ۳۰ ثانیه ای با عناوین قدرت و قلم را در کانال رسمی خود منتشر کرده که به توانایی ها قلم S Pen و برتری نسبی گلکسی نوت 9 بر آیفون های فعلی می پردازد.در یکی از این ویدیوها به تعبیه شدن قابلیت تشخیص چهره در پرچمدار جدید سامسونگ اشاره می شود و کارمند اپل دیگر نمی تواند ویژگی منحصر به فردی برای گوشی های این شرکت مطرح کند.علاوه بر این در ویدیوی دیگر، کارمند اپل به این مطلب اشاره می کند که درست است آیفون قلم مخصوص ندارد اما کاربران می توانند از انگشتانشان برای کار با آیفون استفاده کنند.به نظر می رسد که داستان این ویدیویی تبلیغاتی ادامه خواهد داشت. حال سوال اینجاست که کمپانی کره ای برای آگهی های بعدی خود از این سری، سراغ کدامیک از برتری های پرچمدارش به آیفون ها خواهد رفت.

مطلب با عنوان ریشخند سامسونگ به اپل این بار با قابلیت‌های گلکسی نوت 9 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ریشخند سامسونگ به اپل این بار با قابلیت‌های گلکسی نوت 9 [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون