روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار نسخه بتای اپ Digital Wellbeing برای اندروید پای در گوگل پلی از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار نسخه بتای اپ Digital Wellbeing برای اندروید پای در گوگل پلی

درست دو روز بعد از رونمایی رسمی اندروید ۹.۰ موسوم به اندروید پای، نسخه بتای اپلیکیشن Digital Wellbeing در پلی استور منتشر شد. این اپلیکیشن که احتمالا تا دو ماه آینده در فاز بتا باقی می ماند، تدبیر جدیدی است که گوگل برای ...

The post انتشار نسخه بتای اپ Digital Wellbeing برای اندروید پای در گوگل پلی appeared first on دیجیاتو.

درست دو روز بعد از رونمایی رسمی اندروید ۹.۰ موسوم به اندروید پای، نسخه بتای اپلیکیشن Digital Wellbeing در پلی استور منتشر شد.این اپلیکیشن که احتمالا تا دو ماه آینده در فاز بتا باقی می ماند، تدبیر جدیدی است که گوگل برای استفاده درست و اصولی کاربران از دیوایس های هوشمند اندیشیده و راهکاری ارائه داده که از اعتیاد افراد به این گجت ها جلوگیری به عمل آورد.Digital Wellbeing که نسخه کامل و پایدار آن پاییز امسال از راه می رسد، فقط با دیوایس هایی سازگاری دارد که از جدیدترین نسخه اندروید پشتیبانی می کنند که در حال حاضر گوشی های پیکسل و پیکسل ۲ گوگل و اخیرا اسنشال PH-1 را شامل می شود.البته فایل APK این اپ در وبسایت های مختلف منتشر شده و به روش غیر مستقیم می توان به نصب آن در دیوایس های دیگر اقدام کرد. اما نتیجه کار چیزی به جز ظاهر شدن پیغام خطا نخواهد بوداپلیکیشن Digital Wellbeing تنها بخش کوچکی از برنامه ای است که گوگل برای برای استفاده درست و بهینه کاربران از دیوایس های الکترونیکی در نظر دارد. هدف گوگل این است که کاربران در عین تعامل با گجت های هوشمند بتوانند در زمان کمتری به خواسته ها و نیازهایشان برسند و در این مسیر هوش مصنوعی می تواند به کمک این کار بیاید.به عنوان مثال، پیشنهاد انجام کارها به طور هوشمند یکی از این برنامه هاست. همچنین Digital Wellbeing می تواند به شما بگوید که در طول روز چقدر از زمان خود را به گوشی هوشمندتان اختصاص می دهید، و فرصتی در اختیارتان قرار می دهد تا در صورت استفاده افراطی بتوانید رفتارتان را تغییر دهید.گوگل Digital Wellbeing را به چشم یک برنامه بلند مدت می بیند و احتمالا در اندروید بعدی (که فعلا با اسم رمز Android Q شناخته می شود) نیز به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد. برای دریافت نسخه بتای این اپلیکیشن می توانید همین حالا به پلی استور مراجعه نمایید.Digital Wellbeingقیمت: رایگان سازنده: Google LLCسیستم عامل: اندروید حجم: - مگابایت

مطلب با عنوان انتشار نسخه بتای اپ Digital Wellbeing برای اندروید پای در گوگل پلی از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار نسخه بتای اپ Digital Wellbeing برای اندروید پای در گوگل پلی از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون