روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد [تماشا کنید]

طبق وعده ای که بتسدا پیش از این داده بود، دقایقی پیش و طی رویداد QuakeCon اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد.  قبل از شروع تریلر، کارگردان بازی اعلام کرد که تمام تمرکز تیم سازنده در ...

The post اولین تریلر از گیم پلی Doom Eternal منتشر شد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

طبق وعده ای که بتسدا پیش از این داده بود، دقایقی پیش و طی رویداد QuakeCon اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد. قبل از شروع تریلر، کارگردان بازی اعلام کرد که تمام تمرکز تیم سازنده در استودیو id روی خلق سلاح های فوق العاده و مکان های باورنکردنی و در نهایت رسیدن به اکشن خالص خواهد بود. همچنین یکی دیگر از تغییرات بازی نسبت به نسخه پیش به نحوه کشته شدن دشمنان بر می گردد تا حس و حال از بین رفتن آن ها با لذت بیشتری به شما منتقل شود.یکی از بیشترین المان هایی که در این تریلر قابل مشاهده است به دنیای پر از جزییات Doom Eternal مربوط می شود که تجربه آن روی کنسول های میان نسلی و پی سی های قدرتمند دل پذیر خواهد بود. نبردها نیز در Doom Eternal نسبت به نسخه پیش از سرعت بالاتری بهره می برند و به نظر می رسد که دستمان برای جابجایی در محیط بازتر از گذشته خواهد بود.در ضمن، نمی توان از تنوع باورنکردنی دشمنان طی همین مدت کوتاه غافل شد و این موضوع در کنار سلاح های گوناگون و محیط های بزرگ بازی باعث شده تا صبر کردن برای Doom Eternal دشوارتر از همیشه باشد. یکی از سوپرایزهایی که در ویدیو دوم قابل مشاهده بود به استفاده Doomguy از سلاح سرد برای از بین بردن یک باس فایت بر می گشت که قطعاً تاثیر زیادی روی گیم پلی بازی خواهد گذاشت.این عنوان پیش از این طی کنفرانس E3 2018 بتسدا معرفی شده بود و در آن زمان، صرفاً اشاره شد که Doomguy، شخصیت اصلی این سری به مراتب از نسخه قبلی قدرتمندتر خواهد بود و جدا از افزایش تعداد اسلحه ها، با دشمنان بیشتری برای مبارزه طرف خواهید بود.این بازی در سال 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

مطلب با عنوان اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولین تریلر از گیم پلی بازی Doom Eternal منتشر شد [تماشا کنید] از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون