روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فروش کنسول نینتندو سوییچ زودتر از انتظارات به 20 میلیون واحد رسید از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فروش کنسول نینتندو سوییچ زودتر از انتظارات به 20 میلیون واحد رسید

موفقیت های کنسول نینتندو سوییچ حتی بیشتر از آن چیزی که نینتندو انتظار دارد، ادامه دارند. روز گذشته این کمپانی ژاپنی گزارشی از عملکرد خود در حوزه سخت افزار و نرم افزار را منتشر کرد که خبر از فروش 19.7 ...

The post فروش نینتندو سوییچ زودتر از انتظارات به 20 میلیون واحد رسید appeared first on دیجیاتو.

موفقیت های کنسول نینتندو سوییچ حتی بیشتر از آن چیزی که نینتندو انتظار دارد، ادامه دارند. روز گذشته این کمپانی ژاپنی گزارشی از عملکرد خود در حوزه سخت افزار و نرم افزار را منتشر کرد که خبر از فروش 19.7 میلیون واحدی سوییچ می دهد. پیش از این نینتندو پیش بینی کرده بود که سوییچ تا پایان زمستان سال جاری به این تعداد فروش برسد که دستیابی به این رقم بسیار زودتر از حد انتظار میسر شد.در بخش نرم افزاری نیز فروش بازی های این پلتفرم تا امروز به رقم 83.93 میلیون نسخه رسیده است. در میان عناوین انحصاری سوییچ، بازی Super Mario Odyssey بیشتر از 11 میلیون نسخه فروش رفته و جدیدترین نسخه ها از سری ماریو کارت و افسانه زلدا هم هر کدام 10 میلیون واحد در بازارهای جهانی فروخته شده اند.در کل، درآمد نینتندو در سه ماهه جاری میلادی به 1.51 میلیارد دلار رسیده که پیشرفتی 9.1 درصدی نسبت به زمانی مشابه در سال گذشته محسوب می شود.در نهایت نگاهی به فروش بازی های انحصاری سوییچ خواهیم داشت:Super Mario Odyssey – میزان فروش: ۱۱.۱۷ میلیون نسخهMario Kart 8 Deluxe – میزان فروش: ۱۰.۳۵ میلیون نسخهThe Legend of Zelda Breath of the Wild – میزان فروش: ۹.۳۲ میلیون نسخهSplatoon 2 – میزان فروش: ۶.۷۶ میلیون نسخه۱ ۲ Switch – میزان فروش: ۲.۴۵ میلیون نسخهARMS – میزان فروش: ۲.۰۱ میلیون نسخهKirby Star Allies – میزان فروش: ۱.۸۹ میلیون نسخهXenoblade Chronicles 2 – میزان فروش: ۱.۴۲ میلیون نسخهDonkey Kong Country Returns – میزان فروش: ۱.۴۰ میلیون نسخهMario Tennis Aces – میزان فروش: ۱.۳۸ میلیون نسخهجدا از بحث فروش، نینتندو این روزها با عرضه اسباب بازی های مقوایی تعاملی «نینتندو لبو»بر سر زبان ها افتاده است. طی هفته ای که گذشت این کمپانی از سومین کیت لبو که Vehicle Kit نام داردو و قطعات لازم برای ساخت کنترلرهای یک اتومبیل، یک زیر دریایی و یک هواپیما را در خود جای داده است، رونمایی کرد.

مطلب با عنوان فروش کنسول نینتندو سوییچ زودتر از انتظارات به 20 میلیون واحد رسید از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فروش کنسول نینتندو سوییچ زودتر از انتظارات به 20 میلیون واحد رسید از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون