روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مُد نمایش افقی در بتای جدید iOS و مهر تایید بر آیفون X Plus از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مُد نمایش افقی در بتای جدید iOS و مهر تایید بر آیفون X Plus

آیفون بعدی اپل که قرار است با نمایشگر بزرگش شهریور ماه امسال معرفی شود ظاهرا در رابط کاربری خود به قابلیت هایی مجهز است که دیگر آیفون های ۲۰۱۸ از آن بی بهره خواهند بود. براساس اطلاعاتی که در آخرین ...

The post مُد نمایش افقی در بتای جدید iOS و مهر تایید بر آیفون X Plus appeared first on دیجیاتو.

آیفون بعدی اپل که قرار است با نمایشگر بزرگش شهریور ماه امسال معرفی شود ظاهرا در رابط کاربری خود به قابلیت هایی مجهز است که دیگر آیفون های ۲۰۱۸ از آن بی بهره خواهند بود.براساس اطلاعاتی که در آخرین نسخه بتای iOS 12 پیدا شده نمایشگر اندک بزرگ تر آیفون X Plus (البته هر اسمی که داشته باشد) درست مانند آیپد به کاربران امکان می دهد از آن در مُد افقی استفاده نمایند و در نتیجه اطلاعات و جزئیات بیشتری را روی صفحه مشاهده نمایند.طبق آخرین اخبار و شایعات اپل در نظر دارد که آیفونی با نمایشگر اولد ۶.۵ اینچی را در پاییز امسال رونمایی کند. این نمایشگر رزلوشنی برابر با ۲۶۸۸ در ۱۲۴۲ پیکسل خواهد داشت که در صورت حقیقت داشتن بالاترین رزلوشن فراهم شده برای آیفون ها تا به امروز خواهد بود و درست مانند دیگر آیفون های گروه پلاس که پیشتر معرفی شده اند، فرایند بهینه سازی اپ ها برای استفاده هرچه بیشتر از فضای آن در حال انجام است.این اطلاعات از کجا آمده؟سایت برزیلی iHelpBR اخیرا دریافته که پشتیبانی از صفحه نمایش های بزرگ تر در نسخه جدید از iOS 12 و همچنین بتاهای محیط برنامه نویسی Xcode فراهم شده است. خبرنگاران این وبسایت با اجرای ابزار شبیه ساز iOS در رزلوشن ۲۶۸۸ در ۱۲۴۲ پیکسل با تراکم پیکسلی 458ppi دریافتند که بسیاری از اپ های بومی iOS پیشتر خود را با شرایط اجرا در این وضعیت وفق داده اند که این مساله می تواند مهر تاییدی برای ارائه آیفون از گروه پلاس در پاییز پیش رو باشد.به گفته آنها، اپ های مربوط به تماس ها (Contacts)، تقویم (Calendar) و پیام ها (Messages) همگی از نمایشگرهای بزرگ تر پشتیبانی می کنند. هر سه اینها ظاهرا به یک پنل جانبی متشکل از اطلاعات مجهز شده اند که در آیفون های کوچک تر قابل مشاهده نیستند. نکته دیگر آنکه این قابلیت بسیار مشابه به رابط کاربری افقی آیفون ۸ پلاس بوده است.در انتها بد نیست خاطرنشان کنیم که نخستین بار رابط کاربری افقی در iOS 8 و همراه با آیفون ۶ پلاس معرفی شد و البته نمی توان آن را نسخه کاملا مشابه رابط کاربری افقی آیپد دانست که یک داک سوایپ به بالا هم دارد.

مطلب با عنوان مُد نمایش افقی در بتای جدید iOS و مهر تایید بر آیفون X Plus از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مُد نمایش افقی در بتای جدید iOS و مهر تایید بر آیفون X Plus از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون