روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود و احتمالا شما هم یکی از کاربران پر شمارش باشید. این شبکه ی اجتماعی که مبتنی بر به اشتراک گذاری عکس و فیلم است، حالا یکی از پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی ...

The post چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟ appeared first on دیجیاتو.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود و احتمالا شما هم یکی از کاربران پر شمارش باشید. این شبکه ی اجتماعی که مبتنی بر به اشتراک گذاری عکس و فیلم است، حالا یکی از پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی دنیاست.اما ممکن است به هر دلیلی بعد از فعالیت هایی که در این شبکه ی اجتماعی داشتید، به دنبال غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود باشید. برای مدتی کوتاه و یا حتی برای همیشه. در این مقاله به آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خواهید پرداخت.غیر فعال کردن اینستاگرام به دو صورت امکان پذیر است. یکی از آن ها به معنای حذف کلی اکانت شماست و بعد از انجام این مراحل، همه ی عکس ها و فیلم هایی که پیش از این به اشتراک گذاشته بودید حذف خواهد شد.روش دیگر حذف اکانت اینستاگرام به طور موقت است. در این روش همه ی عکس ها و فیلم هایی که در این شبکه ی اجتماعی به اشتراک گذاشته بودید در سرور های اینستاگرام باقی خواهد ماند و هر زمان که به این شبکه ی اجتماعی برگردید همه ی عکس ها و فیلم های قدیمی خود را مشاهده خواهید کرد.در این مقاله به بررسی هر دو روش خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام از طریق اپلیکیشن امکان پذیر نیست و باید از وب سایت رسمی اینستاگرام کمک بگیرید.غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه۱. ابتدا به صفحه ی غیر فعال کردن اینستاگرام بروید و ایمیل و رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.۲. در بخشی از صفحه با سوال Why are you deleting your account مواجه می شوید. این سوال از شما می پرسد که چرا می خواهید اکانت خود را حذف کنید. از منویی که رو به روی سوال وجود دارد یکی از گزینه های مد نظر خود را انتخاب کنید.۳. بعد از انتخاب یکی از گزینه ها، اینستاگرام تلاش می کند نظر شما را برای حذف اکانت تغییر دهد. در صورتی که نسبت به حذف اکانت اینستاگرام خود اطمینان دارید، در محل مربوطه رمز عبور خود را وارد کنید و گزینه ی Permanently delete my account را بزنید.لازم به ذکر است که با استفاده از این روش همه ی اطلاعات مربوط به اکانت اینستاگرامتان از بین خواهد رفت و همه ی عکس ها و فیلم های آپلود شده روی سرور این شبکه ی اجتماعی، به طور کلی حذف خواهد شد.اگر فکر می کنید ممکن است بعد از حذف اینستاگرام بخواهید مجددا به این شبکه ی اجتماعی برگردید، از روشی که در ادامه به آن می پردازیم استفاده کنید.غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام به طور موقتغیر فعال کردن اکانت اینستاگرام به طور موقت، همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم به این معنی است که شما هر زمانی که بخواهید به این شبکه ی اجتماعی برگردید، همه ی عکس ها و تصاویر مورد نظر خود را مجددا مشاهده خواهید کرد.برای حذف موقت اکانت اینستاگرام خود از روش زیر استفاده کنید.۱. ابتدا به این صفحه بروید. اینستاگرام به شما یادآوری می کند که فقط یک بار در هفته می توانید اقدام به غیر فعال کردن اکانت خود کنید.۲. رو به روی سوال Why are you disabling your account دلیل غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام را انتخاب کنید.۳. در ادامه به سادگی رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید و گزینه ی Temporarily Disable Account را فشار دهید.کار انجام شده است و حالا اکانت شما به طور موقت حذف خواهد شد.بیشتر بخوانید

مطلب با عنوان چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه حساب کاربری اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟ از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون