روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دلیل افت شدید فالوئرهای دونالد ترامپ در توییتر چیست؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دلیل افت شدید فالوئرهای دونالد ترامپ در توییتر چیست؟

طی تصمیمی جدید، دیگر حساب های کاربری قفل شده در توییتر جزو فالوئرهای افراد محاسبه نخواهند شد. همانطور که می دانید، یک حساب کاربری تنها در صورت تخطی از قوانین توییتر قفل می شود و تنها راه بازگشایی آن لاگین کردن مجدد و ...

The post دلیل افت شدید فالوئرهای دونالد ترامپ در توییتر چیست؟ appeared first on دیجیاتو.

طی تصمیمی جدید، دیگر حساب های کاربری قفل شده در توییتر جزو فالوئرهای افراد محاسبه نخواهند شد. همانطور که می دانید، یک حساب کاربری تنها در صورت تخطی از قوانین توییتر قفل می شود و تنها راه بازگشایی آن لاگین کردن مجدد و تغییر رمز عبور خواهد بود.با تصمیم جدید توییتر، مادامی که یک حساب کاربری در حالت قفل باقی مانده باشد دیگر جزو فالوئرهای یک حساب کاربری دیگر محاسبه نمی شود. به گفته توییتر، بخش اعظم کاربران این شبکه اجتماعی با عملی شدن این تصمیم، به طور متوسط ۴ نفر از فالوئرهای خود را از دست خواهند داد. یک حساب کاربری تنها در صورت تخطی از قوانین توییتر قفل می شوداما این کاهش فالوئر برای افراد مشهور و پرطرفدار رقم بزرگ تری خواهد بود و ممکن است به صدها یا هزاران نفر هم برسد. به عنوان مثال دونالد ترامپ با عملی شدن این تصمیم، تا امروز ۱۰۰ هزار نفر از فالوئرهای خود را از دست داده و این در حالیست که تعداد فالوئرهای از دست رفته رئیس جمهور سابق آمریکا، باراک اوباما به ۴۰۰ هزار نفر می رسد.Vijaya Gadde، مسئول تیم امنیت توییتر دلیل اعمال این تغییر را «تبدیل توییتر به سرویسی قابل اعتمادتر برای ارتباطات عمومی» توصیف کرده و اعلام نموده که کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از صحت و درستی تعداد فالوئرهای به نمایش درآمده در هر پروفایل مطمئن باشند.از دلایل قفل شدن یک حساب کاربری در توییتر می توان به ارسال پاسخ و منشن کردن افراد به طور انبوه، پست لینک های گمراه کننده و بلاک شدن از طرف تعداد زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی اشاره کرد. البته قفل شدن می تواند به دلایل دیگری مثل فاش شدن ایمیل و رمز عبور افراد در فضای عمومی هم اتفاق بیفتد.تغییراتی که گفتیم تا «چند روز دیگر» در فضای توییتر عمومی می شوند و در حین اعمال این تغییرات، احتمالا شاهد کاهش فالوئرهایتان باشید.

مطلب با عنوان دلیل افت شدید فالوئرهای دونالد ترامپ در توییتر چیست؟ از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دلیل افت شدید فالوئرهای دونالد ترامپ در توییتر چیست؟ از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون