روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: دیجیاتو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی جدید گوگل کروم به زودی از راه می‌رسد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی جدید گوگل کروم به زودی از راه می‌رسد

اگر چه گوگل همیشه برای به روز نگه داشتن مرورگر کروم تلاش می کرده، اما ظاهر و رابط کاربری این محصول سال هاست که دست نخورده باقی مانده است. خوشبختانه گوگل اعلام کرده که امسال بالاخره دستی به سر و روی گوگل کروم ...

The post طراحی جدید گوگل کروم به زودی از راه می رسد appeared first on دیجیاتو.

اگر چه گوگل همیشه برای به روز نگه داشتن مرورگر کروم تلاش می کرده، اما ظاهر و رابط کاربری این محصول سال هاست که دست نخورده باقی مانده است. خوشبختانه گوگل اعلام کرده که امسال بالاخره دستی به سر و روی گوگل کروم می کشد و طراحی متریال جدیدی برایش به ارمغان می آورد.مطابق رویه همیشگی، گوگل پیش از اعمال طراحی جدید برای نسخه پایدار مرورگر تست آن را در Chrome Canary آغاز کرده تا افراد تستر در ویندوز، لینوکس و کروم OS بتوانند زودتر از موعد با تغییرات جدید آشنا شوند.در طراحی جدید تقریبا همه چیز تغییر کرده؛ از نوار آدرس گرفته تا شکل و رنگ تب های باز شده در مرورگر. فرانسوا بیوفورت، یکی از افراد دخیل در پروژه کرومیوم آیکن های جدید برای پیشنهادهای جستجو، رنگ آمیزی تازه تب ها، تب های پین شده و نشان های هشدار را جزو تغییرات این نسخه ذکر می کند و می گوید:«از نظر من خیلی چیزها در این نسخه برای بهتر شدن به روزرسانی شده اند.»هر چند به عقیده او عادت کردن به این طراحی جدید کمی زمان بر خواهد بود. نسخه جدید گوگل کروم هنوز به طور رسمی منتشر نشده، و فقط در Chrome Canary مک او اس می توان از طریق فعالسازی یک فلگ به آن دسترسی داشت. با این وجود بعید نیست که گوگل به زودی زمان انتشار این طراحی جدید برای نسخه پایدار کروم را اعلام نماید.

مطلب با عنوان طراحی جدید گوگل کروم به زودی از راه می‌رسد از وب سایت دیجیاتو digiato با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی جدید گوگل کروم به زودی از راه می‌رسد از وب سایت دیجیاتو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به دیجیاتو digiato مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون